menu Home chevron_right
Music

Young Zerka lanson këngën e re “Çika Çika”

| August 16, 2023
Young Zerka lanson këngën e re “Çika Çika”

Këngëtari i njohur shqiptar, Young Zerka, ka prezantuar sot (e mërkurë) projektin e ri muzikor.

“Çika Çika” mban titullin kënga, të cilën e ka kompletuar edhe nga ana vizuale.

Teksti është shkruar nga vet artisti në bashkëpunim me Alandy, i cili është përkujdesur edhe për producimin.

Foto: Screenshot/YouTube

Kënga është ritmike dhe pikërisht për këtë periudhë vere, e që besohet se do të pritet mirë edhe nga publiku.

Të plotë tashmë mund ta gjeni në platformën YouTube, në kanalin zyrtar të Zerkës.

Foto: Screenshot/YouTube

I njëjti ka sjell disa këngë gjatë kësaj kohe përfshirë: “Lali” me Fifin, “Mama” me Elinel si dhe “Sikur ta dije” me Altin Shirën.

Young Zerka po vazhdon të jetë mjaft i angazhuar edhe nëpër mbrëmje e koncerte. /Telegrafi/

The post Young Zerka lanson këngën e re “Çika Çika” appeared first on Telegrafi.

Written by

Comments

This post currently has no comments.

Leave a Reply


 • cover play_circle_filled

  01. Cyborgphunk
  Grover Crime, J PierceR

  file_download
 • cover play_circle_filled

  02. Glitch city
  R. Galvanize, Morris Play

  add_shopping_cart
 • cover play_circle_filled

  03. Neuralink
  Andy Mart, Terry Smith

  add_shopping_cart
 • cover play_circle_filled

  04. Chemical happyness
  Primal Beat, Kelsey Love

  add_shopping_cart
 • cover play_circle_filled

  05. Brain control
  Grover Crime

  add_shopping_cart
 • cover play_circle_filled

  01. Neural control
  Kenny Bass, Paul Richards

  add_shopping_cart
 • cover play_circle_filled

  02. Prefekt
  Kenny Bass, Paul Richards, R. Galvanize

  add_shopping_cart
 • cover play_circle_filled

  03. Illenium
  Grover Crime, J PierceR

  add_shopping_cart
 • cover play_circle_filled

  04. Distrion Alex Skrindo
  Black Ambrose, Dixxon, Morris Play, Paul Richards

  add_shopping_cart
 • cover play_circle_filled

  Live Podcast 010
  Kenny Bass

 • cover play_circle_filled

  Live Podcast 009
  Paula Richards

 • cover play_circle_filled

  Live Podcast 008
  R. Galvanize

 • cover play_circle_filled

  Live Podcast 007
  Kenny Bass

 • cover play_circle_filled

  Live Podcast 006
  J PierceR

 • cover play_circle_filled

  Live Podcast 005
  Gale Soldier

 • cover play_circle_filled

  Live Podcast 004
  Kelsey Love

 • cover play_circle_filled

  Live Podcast 003
  Rodney Waters

 • cover play_circle_filled

  Live Podcast 002
  Morris Play

 • cover play_circle_filled

  Live Podcast 001
  Baron Fury

play_arrow skip_previous skip_next volume_down
playlist_play