menu Home chevron_right
Music

“2 Passaporta” nga Ledri, MC Kresha dhe Vig Poppa lansohet në YouTube

| August 18, 2023
“2 Passaporta” nga Ledri, MC Kresha dhe Vig Poppa lansohet në YouTube

Ledri Vula ka publikuar së fundmi një tjetër këngë në YouTube nga albumi i ri “1 Goat për ty”.

Bëhet fjalë për projektin “2 Passaporta”, në të cilin ka bashkëpunuar me MC Kreshën dhe Vig Poppën.

Kënga vjen e kompletuar edhe nga ana vizuale, ku Vigan Boletini (emri i vërtetë) mori vëmendje pasi nuk e shfaq fytyrën.

Foto: Screenshot/YouTube

Producimi u bë nga Adea Kelmendi në drejtimin e Besian Durmishit.

Muzika ndërkohë i është besuar producentit të njohur, Rzon dhe videoja u realizua nga Supercut Studio.

Foto: Screenshot/YouTube

Ky duet tashmë ndodhet në YouTube dhe besohet se do të pritet mirë nga publiku.

Veç kësaj, Vula gjatë këtyre ditëve solli edhe disa këngë të tjera me klip nga ky album. /Telegrafi/

The post “2 Passaporta” nga Ledri, MC Kresha dhe Vig Poppa lansohet në YouTube appeared first on Telegrafi.

Written by

Comments

This post currently has no comments.

Leave a Reply


 • cover play_circle_filled

  01. Cyborgphunk
  Grover Crime, J PierceR

  file_download
 • cover play_circle_filled

  02. Glitch city
  R. Galvanize, Morris Play

  add_shopping_cart
 • cover play_circle_filled

  03. Neuralink
  Andy Mart, Terry Smith

  add_shopping_cart
 • cover play_circle_filled

  04. Chemical happyness
  Primal Beat, Kelsey Love

  add_shopping_cart
 • cover play_circle_filled

  05. Brain control
  Grover Crime

  add_shopping_cart
 • cover play_circle_filled

  01. Neural control
  Kenny Bass, Paul Richards

  add_shopping_cart
 • cover play_circle_filled

  02. Prefekt
  Kenny Bass, Paul Richards, R. Galvanize

  add_shopping_cart
 • cover play_circle_filled

  03. Illenium
  Grover Crime, J PierceR

  add_shopping_cart
 • cover play_circle_filled

  04. Distrion Alex Skrindo
  Black Ambrose, Dixxon, Morris Play, Paul Richards

  add_shopping_cart
 • cover play_circle_filled

  Live Podcast 010
  Kenny Bass

 • cover play_circle_filled

  Live Podcast 009
  Paula Richards

 • cover play_circle_filled

  Live Podcast 008
  R. Galvanize

 • cover play_circle_filled

  Live Podcast 007
  Kenny Bass

 • cover play_circle_filled

  Live Podcast 006
  J PierceR

 • cover play_circle_filled

  Live Podcast 005
  Gale Soldier

 • cover play_circle_filled

  Live Podcast 004
  Kelsey Love

 • cover play_circle_filled

  Live Podcast 003
  Rodney Waters

 • cover play_circle_filled

  Live Podcast 002
  Morris Play

 • cover play_circle_filled

  Live Podcast 001
  Baron Fury

play_arrow skip_previous skip_next volume_down
playlist_play