menu Home chevron_right
Music

2 Ton publikon këngën e re “Dashni e jona”

| August 5, 2023
2 Ton publikon këngën e re “Dashni e jona”

Këngëtari nga Ferizaj, 2 Ton, ka prezantuar së fundmi projektin e ri muzikor.

“Dashni e jona” mban titullin kënga, të cilën e ka sjell të kompletuar edhe me videoklip.

Teksti dhe melodia është realizuar nga vet artisti me ‘beat’ nga Nego.

Foto: Screenshot/YouTube

Ky i fundit vlen të ceket se është përkujdesur edhe për producimin e kësaj kënge.

Ky projekt tashmë ndodhet në platformën YouTube dhe besohet se do të pëlqehet nga publiku.

Foto: Screenshot/YouTube

Arton Avdyli (emri i vërtetë) ka qenë një nga emrat më të angazhuar këtë vit me prurje të reja.

Ai solli një album të ri dhe përveç kësaj ishte shumë i angazhuar edhe me koncerte. /Telegrafi/

The post 2 Ton publikon këngën e re “Dashni e jona” appeared first on Telegrafi.

Written by

Comments

This post currently has no comments.

Leave a Reply


 • cover play_circle_filled

  01. Cyborgphunk
  Grover Crime, J PierceR

  file_download
 • cover play_circle_filled

  02. Glitch city
  R. Galvanize, Morris Play

  add_shopping_cart
 • cover play_circle_filled

  03. Neuralink
  Andy Mart, Terry Smith

  add_shopping_cart
 • cover play_circle_filled

  04. Chemical happyness
  Primal Beat, Kelsey Love

  add_shopping_cart
 • cover play_circle_filled

  05. Brain control
  Grover Crime

  add_shopping_cart
 • cover play_circle_filled

  01. Neural control
  Kenny Bass, Paul Richards

  add_shopping_cart
 • cover play_circle_filled

  02. Prefekt
  Kenny Bass, Paul Richards, R. Galvanize

  add_shopping_cart
 • cover play_circle_filled

  03. Illenium
  Grover Crime, J PierceR

  add_shopping_cart
 • cover play_circle_filled

  04. Distrion Alex Skrindo
  Black Ambrose, Dixxon, Morris Play, Paul Richards

  add_shopping_cart
 • cover play_circle_filled

  Live Podcast 010
  Kenny Bass

 • cover play_circle_filled

  Live Podcast 009
  Paula Richards

 • cover play_circle_filled

  Live Podcast 008
  R. Galvanize

 • cover play_circle_filled

  Live Podcast 007
  Kenny Bass

 • cover play_circle_filled

  Live Podcast 006
  J PierceR

 • cover play_circle_filled

  Live Podcast 005
  Gale Soldier

 • cover play_circle_filled

  Live Podcast 004
  Kelsey Love

 • cover play_circle_filled

  Live Podcast 003
  Rodney Waters

 • cover play_circle_filled

  Live Podcast 002
  Morris Play

 • cover play_circle_filled

  Live Podcast 001
  Baron Fury

play_arrow skip_previous skip_next volume_down
playlist_play