menu Home chevron_right
Music

“A mke dashtë” – lansohet dueti i Elinel me Dafinën

| August 25, 2023

“A mke dashtë” është titulli i këngës më të re që ka ardhur si bashkëpunim ndërmjet Elinel dhe Dafina Zeqiri.

Projekti i ri muzikor është kompletuar edhe nga ana vizuale dhe pritet të pëlqehet nga fansat e dy artistëve.

Bini Diez qëndron prapa këtij projekti, të cilin e ka realizuar në produksion me Cricket, ndërsa melodinë e ka bërë së bashku me reperin.

Tekstin e ka shkruar Elinel se bashku me Donjetën, ndërsa për anën vizuale është kujdesur produksioni Smart Motion.

 

View this post on Instagram

 

A post shared by DAFINË MOJ (@dafina.zeqiri)

Theksojmë se gjatë këtij viti, Dafina ka qenë shumë aktive duke sjellë hite të njëpasnjëshme, ndërsa realizimi më i fundit muzikor ka qenë dueti me Elgit Dodën, “Si mua”.

Në anën tjetër, edhe Elinel ka qenë mjaft produktiv gjatë vitit 2023 duke sjellë disa projekte muzikore dhe së fundmi ka bashkëpunuar me Skerdin në publikimin e bashkëpunimit “Gaso”. /Telegrafi/

The post “A mke dashtë” – lansohet dueti i Elinel me Dafinën appeared first on Telegrafi.

Written by

Comments

This post currently has no comments.

Leave a Reply


 • cover play_circle_filled

  01. Cyborgphunk
  Grover Crime, J PierceR

  file_download
 • cover play_circle_filled

  02. Glitch city
  R. Galvanize, Morris Play

  add_shopping_cart
 • cover play_circle_filled

  03. Neuralink
  Andy Mart, Terry Smith

  add_shopping_cart
 • cover play_circle_filled

  04. Chemical happyness
  Primal Beat, Kelsey Love

  add_shopping_cart
 • cover play_circle_filled

  05. Brain control
  Grover Crime

  add_shopping_cart
 • cover play_circle_filled

  01. Neural control
  Kenny Bass, Paul Richards

  add_shopping_cart
 • cover play_circle_filled

  02. Prefekt
  Kenny Bass, Paul Richards, R. Galvanize

  add_shopping_cart
 • cover play_circle_filled

  03. Illenium
  Grover Crime, J PierceR

  add_shopping_cart
 • cover play_circle_filled

  04. Distrion Alex Skrindo
  Black Ambrose, Dixxon, Morris Play, Paul Richards

  add_shopping_cart
 • cover play_circle_filled

  Live Podcast 010
  Kenny Bass

 • cover play_circle_filled

  Live Podcast 009
  Paula Richards

 • cover play_circle_filled

  Live Podcast 008
  R. Galvanize

 • cover play_circle_filled

  Live Podcast 007
  Kenny Bass

 • cover play_circle_filled

  Live Podcast 005
  Gale Soldier

 • cover play_circle_filled

  Live Podcast 006
  J PierceR

 • cover play_circle_filled

  Live Podcast 004
  Kelsey Love

 • cover play_circle_filled

  Live Podcast 003
  Rodney Waters

 • cover play_circle_filled

  Live Podcast 002
  Morris Play

 • cover play_circle_filled

  Live Podcast 001
  Baron Fury

play_arrow skip_previous skip_next volume_down
playlist_play