menu Home chevron_right
Music

Alban Skënderaj publikon këngën e re “Ja ku jam”

| September 7, 2023
Alban Skënderaj publikon këngën e re “Ja ku jam”

Këngëtari i mirënjohur nga Shqipëri, Alban Skënderja ka lasnuar një projekt të ri muzikor.

Kantautori ka publikuar këngën e re që mban titullin “Ja ku jam”, e që erdhi e shoqëruar edhe me videoklip.

Për muzikën dhe tekstin e këngën është përkujdesur vet kënëgtari, teksa producent është Kledi Bahiti.

Foto: Alban Skenderaj/Instagram

Miksimi dhe masterizimi u bë nga Lorenc Aliaj, teksa puna për videoklipin iu besua produksionit “Tatamata”.

Projekti i plotë tashmë gjendet në kanalin zyrtar të Albanit në YouTube.

Theksojmë që ky projekt vjen pasi bashkëpunimi të suksesshëm me kënëgtaren Dafina Zeqiri” E para/i pari”. /Telegrafi/

The post Alban Skënderaj publikon këngën e re “Ja ku jam” appeared first on Telegrafi.

Written by

Comments

This post currently has no comments.

Leave a Reply


 • cover play_circle_filled

  01. Cyborgphunk
  Grover Crime, J PierceR

  file_download
 • cover play_circle_filled

  02. Glitch city
  R. Galvanize, Morris Play

  add_shopping_cart
 • cover play_circle_filled

  03. Neuralink
  Andy Mart, Terry Smith

  add_shopping_cart
 • cover play_circle_filled

  04. Chemical happyness
  Primal Beat, Kelsey Love

  add_shopping_cart
 • cover play_circle_filled

  05. Brain control
  Grover Crime

  add_shopping_cart
 • cover play_circle_filled

  01. Neural control
  Kenny Bass, Paul Richards

  add_shopping_cart
 • cover play_circle_filled

  02. Prefekt
  Kenny Bass, Paul Richards, R. Galvanize

  add_shopping_cart
 • cover play_circle_filled

  03. Illenium
  Grover Crime, J PierceR

  add_shopping_cart
 • cover play_circle_filled

  04. Distrion Alex Skrindo
  Black Ambrose, Dixxon, Morris Play, Paul Richards

  add_shopping_cart
 • cover play_circle_filled

  Live Podcast 010
  Kenny Bass

 • cover play_circle_filled

  Live Podcast 009
  Paula Richards

 • cover play_circle_filled

  Live Podcast 008
  R. Galvanize

 • cover play_circle_filled

  Live Podcast 007
  Kenny Bass

 • cover play_circle_filled

  Live Podcast 006
  J PierceR

 • cover play_circle_filled

  Live Podcast 005
  Gale Soldier

 • cover play_circle_filled

  Live Podcast 004
  Kelsey Love

 • cover play_circle_filled

  Live Podcast 003
  Rodney Waters

 • cover play_circle_filled

  Live Podcast 002
  Morris Play

 • cover play_circle_filled

  Live Podcast 001
  Baron Fury

play_arrow skip_previous skip_next volume_down
playlist_play