menu Home chevron_right
Music

Albana sjell këngën e re “So long”

| October 12, 2023
Albana sjell këngën e re “So long”

Këngëtarja Albana Billali njihet për mënyrën e saj të veçantë të të kënduarit.

Ajo ka prezantuar së fundmi për publikun projektin e saj më të ri muzikor me titull “So long”, që përkthyer në shqip do të thotë “Kaq gjatë”.

Kënga është e zhanrit soul dhe jazz, që njëherësh janë edhe ndër zhanret kryesore në të cilët Albana këndon.

Foto: Albana/YouTube

Për projektin, Albana ka bashkëpunuar me producentin Hayden Chisholm në HillRiver Studios.

Këngës “So long”, ajo ia ka bashkangjitur edhe një klip, i cili është mjaft i thjeshtë dhe i përshtate tematikës së këngës. /Telegrafi/

 

The post Albana sjell këngën e re “So long” appeared first on Telegrafi.

Written by

Comments

This post currently has no comments.

Leave a Reply


 • cover play_circle_filled

  01. Cyborgphunk
  Grover Crime, J PierceR

  file_download
 • cover play_circle_filled

  02. Glitch city
  R. Galvanize, Morris Play

  add_shopping_cart
 • cover play_circle_filled

  03. Neuralink
  Andy Mart, Terry Smith

  add_shopping_cart
 • cover play_circle_filled

  04. Chemical happyness
  Primal Beat, Kelsey Love

  add_shopping_cart
 • cover play_circle_filled

  05. Brain control
  Grover Crime

  add_shopping_cart
 • cover play_circle_filled

  01. Neural control
  Kenny Bass, Paul Richards

  add_shopping_cart
 • cover play_circle_filled

  02. Prefekt
  Kenny Bass, Paul Richards, R. Galvanize

  add_shopping_cart
 • cover play_circle_filled

  03. Illenium
  Grover Crime, J PierceR

  add_shopping_cart
 • cover play_circle_filled

  04. Distrion Alex Skrindo
  Black Ambrose, Dixxon, Morris Play, Paul Richards

  add_shopping_cart
 • cover play_circle_filled

  Live Podcast 010
  Kenny Bass

 • cover play_circle_filled

  Live Podcast 009
  Paula Richards

 • cover play_circle_filled

  Live Podcast 008
  R. Galvanize

 • cover play_circle_filled

  Live Podcast 007
  Kenny Bass

 • cover play_circle_filled

  Live Podcast 006
  J PierceR

 • cover play_circle_filled

  Live Podcast 005
  Gale Soldier

 • cover play_circle_filled

  Live Podcast 004
  Kelsey Love

 • cover play_circle_filled

  Live Podcast 003
  Rodney Waters

 • cover play_circle_filled

  Live Podcast 002
  Morris Play

 • cover play_circle_filled

  Live Podcast 001
  Baron Fury

play_arrow skip_previous skip_next volume_down
playlist_play