menu Home chevron_right
Music

Albërie Hadërgjonaj, Stine dhe Ladi Toska sjellin këngën e re “Dashni haram”

| August 5, 2023
Albërie Hadërgjonaj, Stine dhe Ladi Toska sjellin këngën e re “Dashni haram”

Këngëtarja e mirënjohur e estradës shqiptare, Albërie Hadërgjonaj, është rikthyer me këngë të re pas një kohe të gjatë.

Ajo ka bashkuar forcat me dy artistët e tjerë: Stine dhe Ladi Toska.

Kënga titullohet “Dashni Haram”, së cilës natyrisht nuk i ka munguar edhe një videoklip.

Foto: Screenshot/YouTube

Artistja mori vëmendje me paraqitjen në një stil mjaft elegant dhe të kuruar në çdo detaj.

Teksti dhe muzika janë realizuar nga vet këngëtarët, Stine dhe Albërie Hadërgjonaj.

Foto: Screenshot/YouTube

Orkestrimi u bë nga Alandy dhe Stine si dhe i gjithë projekti u punua në studion e Stine Records.

Hadërgjonaj ndryshe prej vitesh jeton mes Amerikës, Shqipërisë e Kosovës. /Telegrafi/

The post Albërie Hadërgjonaj, Stine dhe Ladi Toska sjellin këngën e re “Dashni haram” appeared first on Telegrafi.

Written by

Comments

This post currently has no comments.

Leave a Reply


 • cover play_circle_filled

  01. Cyborgphunk
  Grover Crime, J PierceR

  file_download
 • cover play_circle_filled

  02. Glitch city
  R. Galvanize, Morris Play

  add_shopping_cart
 • cover play_circle_filled

  03. Neuralink
  Andy Mart, Terry Smith

  add_shopping_cart
 • cover play_circle_filled

  04. Chemical happyness
  Primal Beat, Kelsey Love

  add_shopping_cart
 • cover play_circle_filled

  05. Brain control
  Grover Crime

  add_shopping_cart
 • cover play_circle_filled

  01. Neural control
  Kenny Bass, Paul Richards

  add_shopping_cart
 • cover play_circle_filled

  02. Prefekt
  Kenny Bass, Paul Richards, R. Galvanize

  add_shopping_cart
 • cover play_circle_filled

  03. Illenium
  Grover Crime, J PierceR

  add_shopping_cart
 • cover play_circle_filled

  04. Distrion Alex Skrindo
  Black Ambrose, Dixxon, Morris Play, Paul Richards

  add_shopping_cart
 • cover play_circle_filled

  Live Podcast 010
  Kenny Bass

 • cover play_circle_filled

  Live Podcast 009
  Paula Richards

 • cover play_circle_filled

  Live Podcast 008
  R. Galvanize

 • cover play_circle_filled

  Live Podcast 007
  Kenny Bass

 • cover play_circle_filled

  Live Podcast 006
  J PierceR

 • cover play_circle_filled

  Live Podcast 005
  Gale Soldier

 • cover play_circle_filled

  Live Podcast 004
  Kelsey Love

 • cover play_circle_filled

  Live Podcast 003
  Rodney Waters

 • cover play_circle_filled

  Live Podcast 002
  Morris Play

 • cover play_circle_filled

  Live Podcast 001
  Baron Fury

play_arrow skip_previous skip_next volume_down
playlist_play