menu Home chevron_right
Music

Anxhelo Koci publikon bashkëpunimin me Alketën “Shpirto”

| September 7, 2023
Anxhelo Koci publikon bashkëpunimin me Alketën “Shpirto”

Dy emra të njohur të estradës janë bërë bashkë për të sjellur një duet të ri muzikor.

Bëhet fjalë për Anxhelo Kocin dhe Alketën, të cilët sollën këngën që mban titullin “Shpirto”.

Teksti i këngës është shkruar nga Anxhelo, Bardhi dhe Petro, ndërsa edhe për muzikën është përkujdesur vet këngëtari.

Foto: Anxhelo Koci/Instagram

Puna për videoklipin iu besua produksionit “Magic Pro”, teksa miksimi dhe masterizimi u bë nga Çelik Lipa.

Të plotë, projektin tashmë e gjeni të publikuar në kanalin zyrtar të produksionit SBS Entertainment.

Dyshja ndërkohë mbesin të angazhuar edhe me të tjera projekte dhe mbrëmje muzikore. /Telegrafi/

The post Anxhelo Koci publikon bashkëpunimin me Alketën “Shpirto” appeared first on Telegrafi.

Written by

Comments

This post currently has no comments.

Leave a Reply


 • cover play_circle_filled

  01. Cyborgphunk
  Grover Crime, J PierceR

  file_download
 • cover play_circle_filled

  02. Glitch city
  R. Galvanize, Morris Play

  add_shopping_cart
 • cover play_circle_filled

  03. Neuralink
  Andy Mart, Terry Smith

  add_shopping_cart
 • cover play_circle_filled

  04. Chemical happyness
  Primal Beat, Kelsey Love

  add_shopping_cart
 • cover play_circle_filled

  05. Brain control
  Grover Crime

  add_shopping_cart
 • cover play_circle_filled

  01. Neural control
  Kenny Bass, Paul Richards

  add_shopping_cart
 • cover play_circle_filled

  02. Prefekt
  Kenny Bass, Paul Richards, R. Galvanize

  add_shopping_cart
 • cover play_circle_filled

  03. Illenium
  Grover Crime, J PierceR

  add_shopping_cart
 • cover play_circle_filled

  04. Distrion Alex Skrindo
  Black Ambrose, Dixxon, Morris Play, Paul Richards

  add_shopping_cart
 • cover play_circle_filled

  Live Podcast 010
  Kenny Bass

 • cover play_circle_filled

  Live Podcast 009
  Paula Richards

 • cover play_circle_filled

  Live Podcast 008
  R. Galvanize

 • cover play_circle_filled

  Live Podcast 007
  Kenny Bass

 • cover play_circle_filled

  Live Podcast 006
  J PierceR

 • cover play_circle_filled

  Live Podcast 005
  Gale Soldier

 • cover play_circle_filled

  Live Podcast 004
  Kelsey Love

 • cover play_circle_filled

  Live Podcast 003
  Rodney Waters

 • cover play_circle_filled

  Live Podcast 002
  Morris Play

 • cover play_circle_filled

  Live Podcast 001
  Baron Fury

play_arrow skip_previous skip_next volume_down
playlist_play