menu Home chevron_right
Music

Bardhi lanson bashkëpunimin me Dardanin dhe IL Ghost “Policia”

| September 15, 2023
Bardhi lanson bashkëpunimin me Dardanin dhe IL Ghost “Policia”

Bardhi publikon bashkëpunimin me Dardanin dhe IL Ghost “Policia”

Tre reperë janë bërë bashkë për të sjellur një projekt të ri muzikor.

Bëhet fjalë për Bardhin, Dardanin dhe IL Ghost, të cilët kanë lansuar këngën “Policia”.

Foto: Instagram

Projekti erdhi i kompletuar edhe nga ana vizuale, që tashmë e gjeni të plotë në kanalin zyrtar të ‘SBS Entertainment’ në YouTube.

Teksti i këngës është një miksim mes gjuhës shqipe dhe asaj gjermane.

Producent të projektit janë gjithashtu produksioni muzikor ‘SBS’, ndërsa masterizimi u bë nga Avaxus.

Padyshim kënga do të mirëpritet nga ana e fansave të artistëve, të cilët njihen për hite të shumta. /Telegrafi/

The post Bardhi lanson bashkëpunimin me Dardanin dhe IL Ghost “Policia” appeared first on Telegrafi.

Written by

Comments

This post currently has no comments.

Leave a Reply


 • cover play_circle_filled

  01. Cyborgphunk
  Grover Crime, J PierceR

  file_download
 • cover play_circle_filled

  02. Glitch city
  R. Galvanize, Morris Play

  add_shopping_cart
 • cover play_circle_filled

  03. Neuralink
  Andy Mart, Terry Smith

  add_shopping_cart
 • cover play_circle_filled

  04. Chemical happyness
  Primal Beat, Kelsey Love

  add_shopping_cart
 • cover play_circle_filled

  05. Brain control
  Grover Crime

  add_shopping_cart
 • cover play_circle_filled

  01. Neural control
  Kenny Bass, Paul Richards

  add_shopping_cart
 • cover play_circle_filled

  02. Prefekt
  Kenny Bass, Paul Richards, R. Galvanize

  add_shopping_cart
 • cover play_circle_filled

  03. Illenium
  Grover Crime, J PierceR

  add_shopping_cart
 • cover play_circle_filled

  04. Distrion Alex Skrindo
  Black Ambrose, Dixxon, Morris Play, Paul Richards

  add_shopping_cart
 • cover play_circle_filled

  Live Podcast 010
  Kenny Bass

 • cover play_circle_filled

  Live Podcast 009
  Paula Richards

 • cover play_circle_filled

  Live Podcast 008
  R. Galvanize

 • cover play_circle_filled

  Live Podcast 007
  Kenny Bass

 • cover play_circle_filled

  Live Podcast 005
  Gale Soldier

 • cover play_circle_filled

  Live Podcast 006
  J PierceR

 • cover play_circle_filled

  Live Podcast 004
  Kelsey Love

 • cover play_circle_filled

  Live Podcast 003
  Rodney Waters

 • cover play_circle_filled

  Live Podcast 002
  Morris Play

 • cover play_circle_filled

  Live Podcast 001
  Baron Fury

play_arrow skip_previous skip_next volume_down
playlist_play