menu Home chevron_right
Music

Bardhi paralajmëron bashkëpunimin me Dardanin dhe IL Ghost “Policia”, lansohet të enjten

| September 11, 2023

Tre artistë të njohur janë bërë bashkë për të sjellur një projekt të ri muzikor.

Bëhet fjalë për reperët Bardhi, Dardan dhe IL Ghost, të cilët kanë realizuar një këngë të re që mban titullin “Policia”.

Ata ndan imazhe dhe video të ndryshme në rrjetet sociale, duke zbuluar se projekti do të jetë i shoqëruar edhe me videoklip.

 

View this post on Instagram

 

A post shared by BARDHI (@bardhi)

Ndërkohë, gjithashtu u njoftua se kënga e tyre më e pritet të publikohet të enjten, më 14 shtator.

“Policia” x Dardan dhe IL Ghost, të enjten, 23:59, shqipe jemi krenar që jemi shqiptar”, ka shkruar Bardhi në një postim në Instagram duke ndarë edhe një pjesë të shkurtër të videoklipit.

Theksojmë që të tre reperët janë të angazhuar edhe me projekte të tjera, ndërkohë Bardhi gjithashtu ka paralajmëruar se është drejt finalizimit të një albumi të ri. /Telegrafi/

 

View this post on Instagram

 

A post shared by BARDHI (@bardhi)

The post Bardhi paralajmëron bashkëpunimin me Dardanin dhe IL Ghost “Policia”, lansohet të enjten appeared first on Telegrafi.

Written by

Comments

This post currently has no comments.

Leave a Reply


 • cover play_circle_filled

  01. Cyborgphunk
  Grover Crime, J PierceR

  file_download
 • cover play_circle_filled

  02. Glitch city
  R. Galvanize, Morris Play

  add_shopping_cart
 • cover play_circle_filled

  03. Neuralink
  Andy Mart, Terry Smith

  add_shopping_cart
 • cover play_circle_filled

  04. Chemical happyness
  Primal Beat, Kelsey Love

  add_shopping_cart
 • cover play_circle_filled

  05. Brain control
  Grover Crime

  add_shopping_cart
 • cover play_circle_filled

  01. Neural control
  Kenny Bass, Paul Richards

  add_shopping_cart
 • cover play_circle_filled

  02. Prefekt
  Kenny Bass, Paul Richards, R. Galvanize

  add_shopping_cart
 • cover play_circle_filled

  03. Illenium
  Grover Crime, J PierceR

  add_shopping_cart
 • cover play_circle_filled

  04. Distrion Alex Skrindo
  Black Ambrose, Dixxon, Morris Play, Paul Richards

  add_shopping_cart
 • cover play_circle_filled

  Live Podcast 010
  Kenny Bass

 • cover play_circle_filled

  Live Podcast 009
  Paula Richards

 • cover play_circle_filled

  Live Podcast 008
  R. Galvanize

 • cover play_circle_filled

  Live Podcast 007
  Kenny Bass

 • cover play_circle_filled

  Live Podcast 005
  Gale Soldier

 • cover play_circle_filled

  Live Podcast 006
  J PierceR

 • cover play_circle_filled

  Live Podcast 004
  Kelsey Love

 • cover play_circle_filled

  Live Podcast 003
  Rodney Waters

 • cover play_circle_filled

  Live Podcast 002
  Morris Play

 • cover play_circle_filled

  Live Podcast 001
  Baron Fury

play_arrow skip_previous skip_next volume_down
playlist_play