menu Home chevron_right
Music

Bebe Rexha dhe David Guetta sjellin këngën e re “One in a Million”

| August 5, 2023
Bebe Rexha dhe David Guetta sjellin këngën e re “One in a Million”

Bebe Rexha dhe David Guetta janë bërë bashkë për një tjetër projekt të ri muzikor.

Dyshja me famë ndërkombëtare kanë publikuar së fundmi bashkëpunimin e tyre të radhës të quajtur, “One in a Million”.

Artistja me origjinë nga Dibra ka njoftuar përmes rrjeteve sociale se projekti tashmë ndodhet në YouTube.

 

Kënga ndërkohë është shoqëruar me një video pasi akoma nuk është kompletuar edhe me klip.

Producimi u realizua nga Shane Strickman në kompaninë muzikore, Black Balloon Media.

Foto: Screenshot/Instagram

“One in a Million me David Guetta është e gjitha e juaja. Mund ta shikoni në biografinë time”, ka shkruar ajo.

Të njëjtit kanë bashkë edhe këngë të tjera si “I’m Good (Blue) dhe “Say My Name” me miliona klikime në YouTube.

 

View this post on Instagram

 

A post shared by Bebe Rexha (@beberexha)

Biondja ka qenë në vëmendje gjatë kësaj periudhe për shkak të ndarjes nga partneri i saj, Keyan Safyari. /Telegrafi/

The post Bebe Rexha dhe David Guetta sjellin këngën e re “One in a Million” appeared first on Telegrafi.

Written by

Comments

This post currently has no comments.

Leave a Reply


 • cover play_circle_filled

  01. Cyborgphunk
  Grover Crime, J PierceR

  file_download
 • cover play_circle_filled

  02. Glitch city
  R. Galvanize, Morris Play

  add_shopping_cart
 • cover play_circle_filled

  03. Neuralink
  Andy Mart, Terry Smith

  add_shopping_cart
 • cover play_circle_filled

  04. Chemical happyness
  Primal Beat, Kelsey Love

  add_shopping_cart
 • cover play_circle_filled

  05. Brain control
  Grover Crime

  add_shopping_cart
 • cover play_circle_filled

  01. Neural control
  Kenny Bass, Paul Richards

  add_shopping_cart
 • cover play_circle_filled

  02. Prefekt
  Kenny Bass, Paul Richards, R. Galvanize

  add_shopping_cart
 • cover play_circle_filled

  03. Illenium
  Grover Crime, J PierceR

  add_shopping_cart
 • cover play_circle_filled

  04. Distrion Alex Skrindo
  Black Ambrose, Dixxon, Morris Play, Paul Richards

  add_shopping_cart
 • cover play_circle_filled

  Live Podcast 010
  Kenny Bass

 • cover play_circle_filled

  Live Podcast 009
  Paula Richards

 • cover play_circle_filled

  Live Podcast 008
  R. Galvanize

 • cover play_circle_filled

  Live Podcast 007
  Kenny Bass

 • cover play_circle_filled

  Live Podcast 006
  J PierceR

 • cover play_circle_filled

  Live Podcast 005
  Gale Soldier

 • cover play_circle_filled

  Live Podcast 004
  Kelsey Love

 • cover play_circle_filled

  Live Podcast 003
  Rodney Waters

 • cover play_circle_filled

  Live Podcast 002
  Morris Play

 • cover play_circle_filled

  Live Podcast 001
  Baron Fury

play_arrow skip_previous skip_next volume_down
playlist_play