menu Home chevron_right
Music

Britney përgatit albumin e ri, ka siguruar këngë nga disa muzikantë të famshëm

| September 21, 2023

Pas gati shtatë vitesh, Britney Spears planifikon të regjistrojë albumin e saj të ri.

Edhe pse këngëtarja aktualisht është në mes të një divorci nga Sam Asghari, një burim konfirmoi për Page Six se është duke punuar për një album të ri dhe ka marrë disa këngë nga muzikantë të famshëm.

“Ajo ka planifikuar shoqërimin me kantautorët dhe po merr këngë nga disa artistë të mëdhenj”, ka thënë burimi.

Kujtojmë se Britney publikoi albumin e saj të fundit të quajtur “Glory” në vitin 2016, ndërsa vitin e kaluar publikoi këngën “Hold Me Closer”, të cilën e incizoi me Elton John, ndërsa këtë vit publikoi këngën “Mind Your Business” me Will.i.am nga Black Eyed Peas.

Përveç divorcit, ylli i muzikës pop është duke u fokusuar edhe në memoaret e shumëpritura me titull “The Woman in Me”, ndërsa shitja e librit pritet të fillojë zyrtarisht më 24 tetor të këtij viti dhe gjithashtu dëshiron ta prezantojë njërën nga këngët e reja gjatë promovimit të librit autobiografik. /Telegrafi/

The post Britney përgatit albumin e ri, ka siguruar këngë nga disa muzikantë të famshëm appeared first on Telegrafi.

Written by

Comments

This post currently has no comments.

Leave a Reply


 • cover play_circle_filled

  01. Cyborgphunk
  Grover Crime, J PierceR

  file_download
 • cover play_circle_filled

  02. Glitch city
  R. Galvanize, Morris Play

  add_shopping_cart
 • cover play_circle_filled

  03. Neuralink
  Andy Mart, Terry Smith

  add_shopping_cart
 • cover play_circle_filled

  04. Chemical happyness
  Primal Beat, Kelsey Love

  add_shopping_cart
 • cover play_circle_filled

  05. Brain control
  Grover Crime

  add_shopping_cart
 • cover play_circle_filled

  01. Neural control
  Kenny Bass, Paul Richards

  add_shopping_cart
 • cover play_circle_filled

  02. Prefekt
  Kenny Bass, Paul Richards, R. Galvanize

  add_shopping_cart
 • cover play_circle_filled

  03. Illenium
  Grover Crime, J PierceR

  add_shopping_cart
 • cover play_circle_filled

  04. Distrion Alex Skrindo
  Black Ambrose, Dixxon, Morris Play, Paul Richards

  add_shopping_cart
 • cover play_circle_filled

  Live Podcast 010
  Kenny Bass

 • cover play_circle_filled

  Live Podcast 009
  Paula Richards

 • cover play_circle_filled

  Live Podcast 008
  R. Galvanize

 • cover play_circle_filled

  Live Podcast 007
  Kenny Bass

 • cover play_circle_filled

  Live Podcast 006
  J PierceR

 • cover play_circle_filled

  Live Podcast 005
  Gale Soldier

 • cover play_circle_filled

  Live Podcast 004
  Kelsey Love

 • cover play_circle_filled

  Live Podcast 003
  Rodney Waters

 • cover play_circle_filled

  Live Podcast 002
  Morris Play

 • cover play_circle_filled

  Live Podcast 001
  Baron Fury

play_arrow skip_previous skip_next volume_down
playlist_play