menu Home chevron_right
Music

Britney Spears planifikon një album të ri mes ndarjes nga Sam Asghari

| August 18, 2023
Britney Spears planifikon një album të ri mes ndarjes nga Sam Asghari

Sam Asghari të enjten (17 gusht) paraqiti kërkesën për divorc, duke pretenduar se Britney Spears e tradhtoi dhe e rrahu atë.

“Ajo po mer disa këngë nga disa artistë të mëdhenj”, tregon një person i afërt me yllin e ikonës pop për Page Six.

Thuhet se artistja amerikane momentalisht është përqendruar në librin e saj të shumëpritur “The Woman In Me”, i cili pritet të dalë më 24 tetor.

Britney Spears (Foto: Dave J Hogan)

Fituesja e ‘Grammy’ nuk ka publikuar asnjë album që nga viti 2016, ku i fundit mbetet “Glory”.

Page Six njoftoi në maj se biondja ka filluar të përgatitej për një album të ri, nga i cili mori shumë oferta, disa prej të cilave i refuzoi, ndonëse përfshihej edhe një bashkëpunim me Beyonce.

Britney dhe Sam (Foto: Wire Image)

Lajmi për një album të ri erdhi vetëm një ditë pasi bashkëshorti i saj bëri kërkesën për divorc.

Trajneri i fitnesit kërkoi që këngëtarja të paguante mbështetjen bashkëshortore dhe tarifat e avokatëve të tij.

Britney Spears (Foto: Wire Image)

Çifti u takuan në tetor të vitit 2016, u fejuan në shtator 2021 dhe u martuan në qershor 2022. /Telegrafi/

Britney dhe Sam (Foto: Instagram)

The post Britney Spears planifikon një album të ri mes ndarjes nga Sam Asghari appeared first on Telegrafi.

Written by

Comments

This post currently has no comments.

Leave a Reply


 • cover play_circle_filled

  01. Cyborgphunk
  Grover Crime, J PierceR

  file_download
 • cover play_circle_filled

  02. Glitch city
  R. Galvanize, Morris Play

  add_shopping_cart
 • cover play_circle_filled

  03. Neuralink
  Andy Mart, Terry Smith

  add_shopping_cart
 • cover play_circle_filled

  04. Chemical happyness
  Primal Beat, Kelsey Love

  add_shopping_cart
 • cover play_circle_filled

  05. Brain control
  Grover Crime

  add_shopping_cart
 • cover play_circle_filled

  01. Neural control
  Kenny Bass, Paul Richards

  add_shopping_cart
 • cover play_circle_filled

  02. Prefekt
  Kenny Bass, Paul Richards, R. Galvanize

  add_shopping_cart
 • cover play_circle_filled

  03. Illenium
  Grover Crime, J PierceR

  add_shopping_cart
 • cover play_circle_filled

  04. Distrion Alex Skrindo
  Black Ambrose, Dixxon, Morris Play, Paul Richards

  add_shopping_cart
 • cover play_circle_filled

  Live Podcast 010
  Kenny Bass

 • cover play_circle_filled

  Live Podcast 009
  Paula Richards

 • cover play_circle_filled

  Live Podcast 008
  R. Galvanize

 • cover play_circle_filled

  Live Podcast 007
  Kenny Bass

 • cover play_circle_filled

  Live Podcast 006
  J PierceR

 • cover play_circle_filled

  Live Podcast 005
  Gale Soldier

 • cover play_circle_filled

  Live Podcast 004
  Kelsey Love

 • cover play_circle_filled

  Live Podcast 003
  Rodney Waters

 • cover play_circle_filled

  Live Podcast 002
  Morris Play

 • cover play_circle_filled

  Live Podcast 001
  Baron Fury

play_arrow skip_previous skip_next volume_down
playlist_play