menu Home chevron_right
Music

Capital T, Eaz dhe Rina publikojnë këngën e re “Dirty Move”

| August 31, 2023
Capital T, Eaz dhe Rina publikojnë këngën e re “Dirty Move”

Këngëtarët e njohur shqiptarë, Capital T, Eaz dhe Rina Balaj, kanë prezantuar së fundmi projektin e ri muzikor.

“Dirty Move” mban titullin bashkëpunimi i tyre, të cilin e kanë kompletuar edhe me videoklip.

Muzika është realizuar nga Rzon dhe Pllumb me miksim dhe masterizim nga Avaxus.

Foto: Screenshot/YouTube

Videoja ndërkohë i është besuar produksionit Sekuencë.

Kënga e këtyre artistëve është me plot ritëm, verore, me videoklip të filmuar në Shqipëri.

Foto: Screenshot/YouTube

Kjo është hera e parë që kanë bashkuar forcat, por që besohet se do të pëlqehet nga publiku.

Të plotë tashmë mund ta gjeni në platformën YouTube, në kanalin zyrtar të Capital T. /Telegrafi/

The post Capital T, Eaz dhe Rina publikojnë këngën e re “Dirty Move” appeared first on Telegrafi.

Written by

Comments

This post currently has no comments.

Leave a Reply


 • cover play_circle_filled

  01. Cyborgphunk
  Grover Crime, J PierceR

  file_download
 • cover play_circle_filled

  02. Glitch city
  R. Galvanize, Morris Play

  add_shopping_cart
 • cover play_circle_filled

  03. Neuralink
  Andy Mart, Terry Smith

  add_shopping_cart
 • cover play_circle_filled

  04. Chemical happyness
  Primal Beat, Kelsey Love

  add_shopping_cart
 • cover play_circle_filled

  05. Brain control
  Grover Crime

  add_shopping_cart
 • cover play_circle_filled

  01. Neural control
  Kenny Bass, Paul Richards

  add_shopping_cart
 • cover play_circle_filled

  02. Prefekt
  Kenny Bass, Paul Richards, R. Galvanize

  add_shopping_cart
 • cover play_circle_filled

  03. Illenium
  Grover Crime, J PierceR

  add_shopping_cart
 • cover play_circle_filled

  04. Distrion Alex Skrindo
  Black Ambrose, Dixxon, Morris Play, Paul Richards

  add_shopping_cart
 • cover play_circle_filled

  Live Podcast 010
  Kenny Bass

 • cover play_circle_filled

  Live Podcast 009
  Paula Richards

 • cover play_circle_filled

  Live Podcast 008
  R. Galvanize

 • cover play_circle_filled

  Live Podcast 007
  Kenny Bass

 • cover play_circle_filled

  Live Podcast 006
  J PierceR

 • cover play_circle_filled

  Live Podcast 005
  Gale Soldier

 • cover play_circle_filled

  Live Podcast 004
  Kelsey Love

 • cover play_circle_filled

  Live Podcast 003
  Rodney Waters

 • cover play_circle_filled

  Live Podcast 002
  Morris Play

 • cover play_circle_filled

  Live Podcast 001
  Baron Fury

play_arrow skip_previous skip_next volume_down
playlist_play