menu Home chevron_right
Music

Cricket, Ada dhe Ya Nina vijnë me këngën e re “Dance for the money”

| September 5, 2023
Cricket, Ada dhe Ya Nina vijnë me këngën e re “Dance for the money”

Cricket, Ada dhe Ya Nina kanë prezantuar së fundmi projektin e ri muzikor.

“Dance for the money” mban titullin kënga e tyre e radhës, të cilën e kanë kompletuar edhe nga ana vizuale.

Teksti dhe vija melodike është bërë nga Ada me muzikë dhe producim nga Donat Prelvukaj (emri i vërtetë).

Foto: Screenshot/YouTube

Ky projekt ndërkohë është shoqëruar edhe me një video mjaft kreative.

Cricket nga ana tjetër edhe këtë vit ka qenë tejet i angazhuar me projekte muzikore.

Foto: Screenshot/YouTube

Ai solli disa bashkëpunime, të cilat u pritën jashtëzakonisht mirë nga publiku.

E veç kësaj, artisti po vazhdon punën dhe angazhimet për të tjera prurje. /Telegrafi/

The post Cricket, Ada dhe Ya Nina vijnë me këngën e re “Dance for the money” appeared first on Telegrafi.

Written by

Comments

This post currently has no comments.

Leave a Reply


 • cover play_circle_filled

  01. Cyborgphunk
  Grover Crime, J PierceR

  file_download
 • cover play_circle_filled

  02. Glitch city
  R. Galvanize, Morris Play

  add_shopping_cart
 • cover play_circle_filled

  03. Neuralink
  Andy Mart, Terry Smith

  add_shopping_cart
 • cover play_circle_filled

  04. Chemical happyness
  Primal Beat, Kelsey Love

  add_shopping_cart
 • cover play_circle_filled

  05. Brain control
  Grover Crime

  add_shopping_cart
 • cover play_circle_filled

  01. Neural control
  Kenny Bass, Paul Richards

  add_shopping_cart
 • cover play_circle_filled

  02. Prefekt
  Kenny Bass, Paul Richards, R. Galvanize

  add_shopping_cart
 • cover play_circle_filled

  03. Illenium
  Grover Crime, J PierceR

  add_shopping_cart
 • cover play_circle_filled

  04. Distrion Alex Skrindo
  Black Ambrose, Dixxon, Morris Play, Paul Richards

  add_shopping_cart
 • cover play_circle_filled

  Live Podcast 010
  Kenny Bass

 • cover play_circle_filled

  Live Podcast 009
  Paula Richards

 • cover play_circle_filled

  Live Podcast 008
  R. Galvanize

 • cover play_circle_filled

  Live Podcast 007
  Kenny Bass

 • cover play_circle_filled

  Live Podcast 006
  J PierceR

 • cover play_circle_filled

  Live Podcast 005
  Gale Soldier

 • cover play_circle_filled

  Live Podcast 004
  Kelsey Love

 • cover play_circle_filled

  Live Podcast 003
  Rodney Waters

 • cover play_circle_filled

  Live Podcast 002
  Morris Play

 • cover play_circle_filled

  Live Podcast 001
  Baron Fury

play_arrow skip_previous skip_next volume_down
playlist_play