menu Home chevron_right
Music

Dafina Zeqiri dhe Elgit Doda sjellin këngën e re “Si mua”

| August 12, 2023
Dafina Zeqiri dhe Elgit Doda sjellin këngën e re “Si mua”

Këngëtarët e njohur shqiptarë, Dafina Zeqiri dhe Elgit Doda, kanë publikuar së fundmi projektin e ri muzikor.

“Si mua” mban titullin kënga e tyre, të cilën e kanë kompletuar edhe nga ana vizuale.

Teksti është shkruar nga Elgiti, Dafina, Elinel, Klea dhe Romeo Veshaj.

Foto: Screenshot/YouTube

Producimi ndërkohë u bë nga Doda, i cili u përkujdes edhe për vijën melodike bashkë me Zeqirin.

Miksimi u bë nga Cricket me masterizim nga Awaxus.

Foto: Screenshot/YouTube

Videoja ndërkaq i është besuar produksionit të njohur, Entermedia.

Artistët vijnë me paraqitje të mahnitshme, kënga e të cilëve tani ndodhet në platformën YouTube. /Telegrafi/

The post Dafina Zeqiri dhe Elgit Doda sjellin këngën e re “Si mua” appeared first on Telegrafi.

Written by

Comments

This post currently has no comments.

Leave a Reply


 • cover play_circle_filled

  01. Cyborgphunk
  Grover Crime, J PierceR

  file_download
 • cover play_circle_filled

  02. Glitch city
  R. Galvanize, Morris Play

  add_shopping_cart
 • cover play_circle_filled

  03. Neuralink
  Andy Mart, Terry Smith

  add_shopping_cart
 • cover play_circle_filled

  04. Chemical happyness
  Primal Beat, Kelsey Love

  add_shopping_cart
 • cover play_circle_filled

  05. Brain control
  Grover Crime

  add_shopping_cart
 • cover play_circle_filled

  01. Neural control
  Kenny Bass, Paul Richards

  add_shopping_cart
 • cover play_circle_filled

  02. Prefekt
  Kenny Bass, Paul Richards, R. Galvanize

  add_shopping_cart
 • cover play_circle_filled

  03. Illenium
  Grover Crime, J PierceR

  add_shopping_cart
 • cover play_circle_filled

  04. Distrion Alex Skrindo
  Black Ambrose, Dixxon, Morris Play, Paul Richards

  add_shopping_cart
 • cover play_circle_filled

  Live Podcast 010
  Kenny Bass

 • cover play_circle_filled

  Live Podcast 009
  Paula Richards

 • cover play_circle_filled

  Live Podcast 008
  R. Galvanize

 • cover play_circle_filled

  Live Podcast 007
  Kenny Bass

 • cover play_circle_filled

  Live Podcast 006
  J PierceR

 • cover play_circle_filled

  Live Podcast 005
  Gale Soldier

 • cover play_circle_filled

  Live Podcast 004
  Kelsey Love

 • cover play_circle_filled

  Live Podcast 003
  Rodney Waters

 • cover play_circle_filled

  Live Podcast 002
  Morris Play

 • cover play_circle_filled

  Live Podcast 001
  Baron Fury

play_arrow skip_previous skip_next volume_down
playlist_play