menu Home chevron_right
Music

Dafina Zeqiri dhe Mozzik sjellin këngën e re “Drama Pahiri”

| October 12, 2023
Dafina Zeqiri dhe Mozzik sjellin këngën e re “Drama Pahiri”

Artistët e njohur shqiptarë, Dafina Zeqiri dhe Mozzik, janë bërë bashkë për herë të parë për një projekt të ri muzikor.

“Drama Pahiri” mban titullin kënga e tyre e re, të cilën e kanë kompletuar edhe nga ana vizuale.

Dyshja vijnë me një paraqitje të mahnitshme në klip e po ashtu edhe në interpretim.

Foto: Screenshot/YouTube

34 vjeçarja ndërkohë ka shkëlqyer në secilën paraqitje, ndonëse shquhet për stilin unik.

Lexo po ashtu
Mozzik për Dafina Zeqirin: Je shembulli më i mirë çka mundet të bëjë një femër

Teksti është shkruar nga vet artistët në bashkëpunim me reperin Elinel, të cilët po ashtu janë kujdesur edhe për melodinë.

Foto: Screenshot/YouTube

Producimi vlen të ceket se u bë në studion e producentit Rzon.

Masterizimi iu besua Lorenc Aliut (Avaxus) me video të realizuar nga Fati.tv.

Besohet që edhe kënga do të pëlqehet nga publiku dhe fansat e shumtë të tyre. /Telegrafi/

The post Dafina Zeqiri dhe Mozzik sjellin këngën e re “Drama Pahiri” appeared first on Telegrafi.

Written by

Comments

This post currently has no comments.

Leave a Reply


 • cover play_circle_filled

  01. Cyborgphunk
  Grover Crime, J PierceR

  file_download
 • cover play_circle_filled

  02. Glitch city
  R. Galvanize, Morris Play

  add_shopping_cart
 • cover play_circle_filled

  03. Neuralink
  Andy Mart, Terry Smith

  add_shopping_cart
 • cover play_circle_filled

  04. Chemical happyness
  Primal Beat, Kelsey Love

  add_shopping_cart
 • cover play_circle_filled

  05. Brain control
  Grover Crime

  add_shopping_cart
 • cover play_circle_filled

  01. Neural control
  Kenny Bass, Paul Richards

  add_shopping_cart
 • cover play_circle_filled

  02. Prefekt
  Kenny Bass, Paul Richards, R. Galvanize

  add_shopping_cart
 • cover play_circle_filled

  03. Illenium
  Grover Crime, J PierceR

  add_shopping_cart
 • cover play_circle_filled

  04. Distrion Alex Skrindo
  Black Ambrose, Dixxon, Morris Play, Paul Richards

  add_shopping_cart
 • cover play_circle_filled

  Live Podcast 010
  Kenny Bass

 • cover play_circle_filled

  Live Podcast 009
  Paula Richards

 • cover play_circle_filled

  Live Podcast 008
  R. Galvanize

 • cover play_circle_filled

  Live Podcast 007
  Kenny Bass

 • cover play_circle_filled

  Live Podcast 006
  J PierceR

 • cover play_circle_filled

  Live Podcast 005
  Gale Soldier

 • cover play_circle_filled

  Live Podcast 004
  Kelsey Love

 • cover play_circle_filled

  Live Podcast 003
  Rodney Waters

 • cover play_circle_filled

  Live Podcast 002
  Morris Play

 • cover play_circle_filled

  Live Podcast 001
  Baron Fury

play_arrow skip_previous skip_next volume_down
playlist_play