menu Home chevron_right
Music

Dafina Zeqiri përfundon koncertet: Faleminderit që keni ardhur në çdo ndejë, rikthehemi me projekte dhe albumin e ri

| August 26, 2023
Dafina Zeqiri përfundon koncertet: Faleminderit që keni ardhur në çdo ndejë, rikthehemi me projekte dhe albumin e ri

Ajo nuk ka dyshim se është njëra nga këngëtaret më të kërkuara në tregun muzikor shqiptar.

Bëhet fjalë për Dafina Zeqirin, e cila edhe këtë verë ka qenë e stërngarkuar me mbrëmje e koncerte.

Ndonëse ndodhemi në fund të verës, artistja e njohur falënderon fansat që e kanë ndjekur në çdo koncert e që e kanë përkrahur për këngët e reja.

Foto: Screenshot/Threads

Krijuesja e hitit “Si mua” zbulon se tani do të marrë disa ditë pushimi dhe se do të rikthehet më pas me projekte e albumin e ri.

“Një sezon e mahnitshme vere. Faleminderit shumë të gjithë ju që keni ardhur në çdo nejë & e keni bërë të paharrueshme”, u shpreh ajo.

Foto: Screenshot/Instagram

Tutje, Zeqiri shtoi: “Faleminderit gjithë ju që nuk keni ardhur por keni treguar mbështetje, dashuri në çdo projekt. Koha për pushime & rikthehemi me projekte tjera. Mos të harrojmë edhe albumin”.

Dafina këtë periudhë solli edhe disa këngë e bashkëpunime që u pritën jashtëzakonisht mirë nga publiku. /Telegrafi/

Foto: Screenshot/Instagram

The post Dafina Zeqiri përfundon koncertet: Faleminderit që keni ardhur në çdo ndejë, rikthehemi me projekte dhe albumin e ri appeared first on Telegrafi.

Written by

Comments

This post currently has no comments.

Leave a Reply


 • cover play_circle_filled

  01. Cyborgphunk
  Grover Crime, J PierceR

  file_download
 • cover play_circle_filled

  02. Glitch city
  R. Galvanize, Morris Play

  add_shopping_cart
 • cover play_circle_filled

  03. Neuralink
  Andy Mart, Terry Smith

  add_shopping_cart
 • cover play_circle_filled

  04. Chemical happyness
  Primal Beat, Kelsey Love

  add_shopping_cart
 • cover play_circle_filled

  05. Brain control
  Grover Crime

  add_shopping_cart
 • cover play_circle_filled

  01. Neural control
  Kenny Bass, Paul Richards

  add_shopping_cart
 • cover play_circle_filled

  02. Prefekt
  Kenny Bass, Paul Richards, R. Galvanize

  add_shopping_cart
 • cover play_circle_filled

  03. Illenium
  Grover Crime, J PierceR

  add_shopping_cart
 • cover play_circle_filled

  04. Distrion Alex Skrindo
  Black Ambrose, Dixxon, Morris Play, Paul Richards

  add_shopping_cart
 • cover play_circle_filled

  Live Podcast 010
  Kenny Bass

 • cover play_circle_filled

  Live Podcast 009
  Paula Richards

 • cover play_circle_filled

  Live Podcast 008
  R. Galvanize

 • cover play_circle_filled

  Live Podcast 007
  Kenny Bass

 • cover play_circle_filled

  Live Podcast 005
  Gale Soldier

 • cover play_circle_filled

  Live Podcast 006
  J PierceR

 • cover play_circle_filled

  Live Podcast 004
  Kelsey Love

 • cover play_circle_filled

  Live Podcast 003
  Rodney Waters

 • cover play_circle_filled

  Live Podcast 002
  Morris Play

 • cover play_circle_filled

  Live Podcast 001
  Baron Fury

play_arrow skip_previous skip_next volume_down
playlist_play