menu Home chevron_right
Music

Dafina Zeqiri publikon një pjesë të shkurtër nga dueti me Elgit Dodën: Nuk do të shpëtoni pa vuajtur edhe këtë verë

| August 7, 2023

Këngëtarja e njohur shqiptare, Dafina Zeqiri ka qenë tejet aktive dhe këtë sezon verore.

Ashtu siç kishte paralajmëruar projektet nga ajo ishin të shumta dhe një të tillë pritet që ta publikojë së shpejti.

Pas bashkëpunimeve të suksesshme me Yll Limanin, Getoar Selimin e Alban Skënderaj, artistja tani po sjell një duet me kantautorin Elgit Doda.

 

View this post on Instagram

 

A post shared by Giti (@elgitdoda)

Pak ditë pasi njoftuan për bashkëpunimin, Dafina në një postim që ka bërë së fundmi në rrjetet sociale ka ndarë një pjesë të shkurtër të këngës.

“Nuk do të shpëtoni edhe këtë verë pa vuajtur pak, “Si mua”, X Elgit Doda, të premten, ora 18:00″, ka shkruar Dafina në mbishkrimin e postimit.

 

View this post on Instagram

 

A post shared by DAFINË MOJ (@dafina.zeqiri)

Natyrisht, të shumtë ishin fansat që reaguan me komente të ndryshme, të cilët me padurim presin një projekt të ri nga këngëtarja.

Ndërkohë, përveç punës me projekt, Dafina mbetet mjaft e angazhuar me koncerte dhe mbrëmje muzikore, kryesisht në trojet shqiptare. /Telegrafi/

The post Dafina Zeqiri publikon një pjesë të shkurtër nga dueti me Elgit Dodën: Nuk do të shpëtoni pa vuajtur edhe këtë verë appeared first on Telegrafi.

Written by

Comments

This post currently has no comments.

Leave a Reply


 • cover play_circle_filled

  01. Cyborgphunk
  Grover Crime, J PierceR

  file_download
 • cover play_circle_filled

  02. Glitch city
  R. Galvanize, Morris Play

  add_shopping_cart
 • cover play_circle_filled

  03. Neuralink
  Andy Mart, Terry Smith

  add_shopping_cart
 • cover play_circle_filled

  04. Chemical happyness
  Primal Beat, Kelsey Love

  add_shopping_cart
 • cover play_circle_filled

  05. Brain control
  Grover Crime

  add_shopping_cart
 • cover play_circle_filled

  01. Neural control
  Kenny Bass, Paul Richards

  add_shopping_cart
 • cover play_circle_filled

  02. Prefekt
  Kenny Bass, Paul Richards, R. Galvanize

  add_shopping_cart
 • cover play_circle_filled

  03. Illenium
  Grover Crime, J PierceR

  add_shopping_cart
 • cover play_circle_filled

  04. Distrion Alex Skrindo
  Black Ambrose, Dixxon, Morris Play, Paul Richards

  add_shopping_cart
 • cover play_circle_filled

  Live Podcast 010
  Kenny Bass

 • cover play_circle_filled

  Live Podcast 009
  Paula Richards

 • cover play_circle_filled

  Live Podcast 008
  R. Galvanize

 • cover play_circle_filled

  Live Podcast 007
  Kenny Bass

 • cover play_circle_filled

  Live Podcast 006
  J PierceR

 • cover play_circle_filled

  Live Podcast 005
  Gale Soldier

 • cover play_circle_filled

  Live Podcast 004
  Kelsey Love

 • cover play_circle_filled

  Live Podcast 003
  Rodney Waters

 • cover play_circle_filled

  Live Podcast 002
  Morris Play

 • cover play_circle_filled

  Live Podcast 001
  Baron Fury

play_arrow skip_previous skip_next volume_down
playlist_play