menu Home chevron_right
Music

Denk dhe Noizy vijnë me këngën e re “Andërr”

| August 18, 2023
Denk dhe Noizy vijnë me këngën e re “Andërr”

Artistët e njohur, Denk dhe Noizy, janë bërë bashkë për një këngë të re.

Ata sot (e enjte) kanë publikuar bashkëpunimin e tyre të parë të quajtur “Andërr”.

Nën drejtimin e Andi Deçanit dhe me producim të videos nga Gargia, kënga e plotë tashmë ndodhet në YouTube, në kanalin e Panda Music.

Foto: Screenshot/YouTube

Përveç kësaj, ky projekt tashmë është lansuar edhe në platformat e tjera muzikore.

Kënga është ritmike, e destinuar pikërisht për këtë periudhë vere, me një interpretim të mahnitshëm të të dy artistëve.

Foto: Screenshot/YouTube

Rigels Rajku (emri i vërtetë) këtë kohë ka qenë po ashtu i angazhuar me koncerte e mbrëmje të ndryshme.

I njëjti në fillim të gushtit mbajti “Alpha Show 2”, një koncert madhështor në mes të Tiranës. /Telegrafi/

The post Denk dhe Noizy vijnë me këngën e re “Andërr” appeared first on Telegrafi.

Written by

Comments

This post currently has no comments.

Leave a Reply


 • cover play_circle_filled

  01. Cyborgphunk
  Grover Crime, J PierceR

  file_download
 • cover play_circle_filled

  02. Glitch city
  R. Galvanize, Morris Play

  add_shopping_cart
 • cover play_circle_filled

  03. Neuralink
  Andy Mart, Terry Smith

  add_shopping_cart
 • cover play_circle_filled

  04. Chemical happyness
  Primal Beat, Kelsey Love

  add_shopping_cart
 • cover play_circle_filled

  05. Brain control
  Grover Crime

  add_shopping_cart
 • cover play_circle_filled

  01. Neural control
  Kenny Bass, Paul Richards

  add_shopping_cart
 • cover play_circle_filled

  02. Prefekt
  Kenny Bass, Paul Richards, R. Galvanize

  add_shopping_cart
 • cover play_circle_filled

  03. Illenium
  Grover Crime, J PierceR

  add_shopping_cart
 • cover play_circle_filled

  04. Distrion Alex Skrindo
  Black Ambrose, Dixxon, Morris Play, Paul Richards

  add_shopping_cart
 • cover play_circle_filled

  Live Podcast 010
  Kenny Bass

 • cover play_circle_filled

  Live Podcast 009
  Paula Richards

 • cover play_circle_filled

  Live Podcast 008
  R. Galvanize

 • cover play_circle_filled

  Live Podcast 007
  Kenny Bass

 • cover play_circle_filled

  Live Podcast 006
  J PierceR

 • cover play_circle_filled

  Live Podcast 005
  Gale Soldier

 • cover play_circle_filled

  Live Podcast 004
  Kelsey Love

 • cover play_circle_filled

  Live Podcast 003
  Rodney Waters

 • cover play_circle_filled

  Live Podcast 002
  Morris Play

 • cover play_circle_filled

  Live Podcast 001
  Baron Fury

play_arrow skip_previous skip_next volume_down
playlist_play