menu Home chevron_right
Music

Donjeta Morina publikon këngën e re “Sonte”

| October 12, 2023
Donjeta Morina publikon këngën e re “Sonte”

Këngëtarja e njohur shqiptare, Donjeta Morina, ka prezantuar së fundmi projektin e ri muzikor.

“Sonte” mban titullin kënga, të cilën e ka kompletuar mjaft mirë edhe nga ana vizuale.

Teksti është shkruar nga vet artistja me producim nga Bini Diez.

Foto: Screenshot/Instagram

Videoja ndërkohë u realizua nga produksioni, BUG.

Lexo po ashtu
Të gjitha lajmet nga Estrada Shqiptare

Donjeta po ashtu ka bërë një paraqitje të mrekullueshme në videoklip, siç edhe shquhet për baladat.

Foto: Screenshot/YouTube

Ajo është prej vitesh pjesë e estradës dhe pëlqehet tejet shumë nga publiku për vokalin dhe mënyrën e të interpretuarit.

E njëjta vlen të ceket se është e angazhuar edhe me mbrëmje e koncerte. /Telegrafi/

The post Donjeta Morina publikon këngën e re “Sonte” appeared first on Telegrafi.

Written by

Comments

This post currently has no comments.

Leave a Reply






 • cover play_circle_filled

  01. Cyborgphunk
  Grover Crime, J PierceR

  file_download
 • cover play_circle_filled

  02. Glitch city
  R. Galvanize, Morris Play

  add_shopping_cart
 • cover play_circle_filled

  03. Neuralink
  Andy Mart, Terry Smith

  add_shopping_cart
 • cover play_circle_filled

  04. Chemical happyness
  Primal Beat, Kelsey Love

  add_shopping_cart
 • cover play_circle_filled

  05. Brain control
  Grover Crime

  add_shopping_cart
 • cover play_circle_filled

  01. Neural control
  Kenny Bass, Paul Richards

  add_shopping_cart
 • cover play_circle_filled

  02. Prefekt
  Kenny Bass, Paul Richards, R. Galvanize

  add_shopping_cart
 • cover play_circle_filled

  03. Illenium
  Grover Crime, J PierceR

  add_shopping_cart
 • cover play_circle_filled

  04. Distrion Alex Skrindo
  Black Ambrose, Dixxon, Morris Play, Paul Richards

  add_shopping_cart
 • cover play_circle_filled

  Live Podcast 010
  Kenny Bass

 • cover play_circle_filled

  Live Podcast 009
  Paula Richards

 • cover play_circle_filled

  Live Podcast 008
  R. Galvanize

 • cover play_circle_filled

  Live Podcast 007
  Kenny Bass

 • cover play_circle_filled

  Live Podcast 006
  J PierceR

 • cover play_circle_filled

  Live Podcast 005
  Gale Soldier

 • cover play_circle_filled

  Live Podcast 003
  Rodney Waters

 • cover play_circle_filled

  Live Podcast 004
  Kelsey Love

 • cover play_circle_filled

  Live Podcast 002
  Morris Play

 • cover play_circle_filled

  Live Podcast 001
  Baron Fury

play_arrow skip_previous skip_next volume_down
playlist_play