menu Home chevron_right
Music

Gold AG dhe Albina Kelmendi sjellin këngën e re “Sa për mua”

| October 6, 2023
Gold AG dhe Albina Kelmendi sjellin këngën e re “Sa për mua”

Gold AG dhe Albina Kelmendi kanë publikuar ditën e sotme (e enjte) projektin e ri muzikor.

“Sa për mua” mban titullin kënga, të cilën e kanë kompletuar edhe me videoklip.

Teksti dhe muzika është realizuar nga vet reperi me orkestrim nga Wirusi.

Foto: Screenshot/YouTube

Ky projekt tashmë ndodhet në platformën YouTube, në kanalin zyrtar të Arian Agushit (emri i vërtetë).

Lexo po ashtu
Të gjitha lajmet nga Estrada Shqiptare

Ata vlen të ceket se vijnë me interpretim e performancë të mbrekullueshme në klip.

Foto: Screenshot/YouTube

Kjo nuk është hera e parë që dyshja kanë bashkuar forcat me njëri-tjetrin, pasi kanë dhe një hit tjetër të quajtur “Prishtina”.

Besohet që edhe kjo prurje e re do të pëlqehet nga fansat e publiku. /Telegrafi/

The post Gold AG dhe Albina Kelmendi sjellin këngën e re “Sa për mua” appeared first on Telegrafi.

Written by

Comments

This post currently has no comments.

Leave a Reply


 • cover play_circle_filled

  01. Cyborgphunk
  Grover Crime, J PierceR

  file_download
 • cover play_circle_filled

  02. Glitch city
  R. Galvanize, Morris Play

  add_shopping_cart
 • cover play_circle_filled

  03. Neuralink
  Andy Mart, Terry Smith

  add_shopping_cart
 • cover play_circle_filled

  04. Chemical happyness
  Primal Beat, Kelsey Love

  add_shopping_cart
 • cover play_circle_filled

  05. Brain control
  Grover Crime

  add_shopping_cart
 • cover play_circle_filled

  01. Neural control
  Kenny Bass, Paul Richards

  add_shopping_cart
 • cover play_circle_filled

  02. Prefekt
  Kenny Bass, Paul Richards, R. Galvanize

  add_shopping_cart
 • cover play_circle_filled

  03. Illenium
  Grover Crime, J PierceR

  add_shopping_cart
 • cover play_circle_filled

  04. Distrion Alex Skrindo
  Black Ambrose, Dixxon, Morris Play, Paul Richards

  add_shopping_cart
 • cover play_circle_filled

  Live Podcast 010
  Kenny Bass

 • cover play_circle_filled

  Live Podcast 009
  Paula Richards

 • cover play_circle_filled

  Live Podcast 008
  R. Galvanize

 • cover play_circle_filled

  Live Podcast 007
  Kenny Bass

 • cover play_circle_filled

  Live Podcast 005
  Gale Soldier

 • cover play_circle_filled

  Live Podcast 006
  J PierceR

 • cover play_circle_filled

  Live Podcast 004
  Kelsey Love

 • cover play_circle_filled

  Live Podcast 003
  Rodney Waters

 • cover play_circle_filled

  Live Podcast 002
  Morris Play

 • cover play_circle_filled

  Live Podcast 001
  Baron Fury

play_arrow skip_previous skip_next volume_down
playlist_play