menu Home chevron_right
Music

Kënga e re e Capital T me Rina Balajn dhe Eaz publikohet të mërkurën

| August 30, 2023

Capital T, Eaz dhe Rina Balaj, kanë bashkuar forcat për një projekt të ri muzikor.

Ata tashmë kanë bërë të ditur se kënga e tyre e re “Dirty Move” do të lansohet nesër (e mërkurë).

Pak para publikimit, artistët kanë prezantuar një pjesë nga klipi, e mes tjerash kanë sjell edhe disa pamje nga prapaskenat e xhirimeve.

 

View this post on Instagram

 

A post shared by Capital T (@truekapo)

Reperja nga Istogu është shfaqur atraktive nga imazhet e klipit, me anë të të cilave ka marrë vëmendje të madhe.

“M’do ti mua. Capital T x Eaz & Rina – Dirty Move nesër”, ka shkruar ajo.

 

View this post on Instagram

 

A post shared by Capital T (@truekapo)

Në video, dyshja kanë zbuluar po ashtu edhe orën e saktë të publikimit që është 18:00.

Ky është dueti i parë i tyre që besohet se do të pëlqehet edhe nga publiku.

 

View this post on Instagram

 

A post shared by rina (@isyourgirlrina)

Rina ndryshe ruan një raport të mirë me Capital T, i cili edhe e ftoi për të performuar në koncertin e tij madhështor “Time Capsule 2”, që u mbajt në fillim të gushtit në Prishtinë. /Telegrafi/

 

View this post on Instagram

 

A post shared by Capital T (@truekapo)

The post Kënga e re e Capital T me Rina Balajn dhe Eaz publikohet të mërkurën appeared first on Telegrafi.

Written by

Comments

This post currently has no comments.

Leave a Reply


 • cover play_circle_filled

  01. Cyborgphunk
  Grover Crime, J PierceR

  file_download
 • cover play_circle_filled

  02. Glitch city
  R. Galvanize, Morris Play

  add_shopping_cart
 • cover play_circle_filled

  03. Neuralink
  Andy Mart, Terry Smith

  add_shopping_cart
 • cover play_circle_filled

  04. Chemical happyness
  Primal Beat, Kelsey Love

  add_shopping_cart
 • cover play_circle_filled

  05. Brain control
  Grover Crime

  add_shopping_cart
 • cover play_circle_filled

  01. Neural control
  Kenny Bass, Paul Richards

  add_shopping_cart
 • cover play_circle_filled

  02. Prefekt
  Kenny Bass, Paul Richards, R. Galvanize

  add_shopping_cart
 • cover play_circle_filled

  03. Illenium
  Grover Crime, J PierceR

  add_shopping_cart
 • cover play_circle_filled

  04. Distrion Alex Skrindo
  Black Ambrose, Dixxon, Morris Play, Paul Richards

  add_shopping_cart
 • cover play_circle_filled

  Live Podcast 010
  Kenny Bass

 • cover play_circle_filled

  Live Podcast 009
  Paula Richards

 • cover play_circle_filled

  Live Podcast 008
  R. Galvanize

 • cover play_circle_filled

  Live Podcast 007
  Kenny Bass

 • cover play_circle_filled

  Live Podcast 006
  J PierceR

 • cover play_circle_filled

  Live Podcast 005
  Gale Soldier

 • cover play_circle_filled

  Live Podcast 004
  Kelsey Love

 • cover play_circle_filled

  Live Podcast 003
  Rodney Waters

 • cover play_circle_filled

  Live Podcast 002
  Morris Play

 • cover play_circle_filled

  Live Podcast 001
  Baron Fury

play_arrow skip_previous skip_next volume_down
playlist_play