menu Home chevron_right
Music

Kida paralajmëron bashkëpunimin me MC Kreshën dhe Lyrical Son

| August 7, 2023
Kida paralajmëron bashkëpunimin me MC Kreshën dhe Lyrical Son

Një treshe e artistëve të estradsës shqiptare janë bërë bashkë për një bashkëpunim të ri.

Bëhet fjalë për këngëtaren e njohur, Kida dhe dy rap-artistët, MC Kresha e Lyrical Son.

Projektin e ri mes tyre e ka zbuluar vet Kida me anë të një postimi që ka publikuar në llogarinë e saj në Instagram.

Foto: Screenshot/Instagram

Autorja e “Drunk” ka ndarë një video të shkëputur nga xhirimet e videoklipit, ndërsa njoftoi se kënga lansohet së shpejti.

“Sonte jena bo me fluturu X MC Kresha & Lyrical Son. Hajde, së shpejti”, ka shkruar këngëtarja.

 

View this post on Instagram

 

A post shared by KIDA (@kida)

Ndërkohë, kujtojmë që ky do të jetë bashkëpunimi i dytë Kidës me Lyrical Son dhe me Mc Kreshën.

Artistja ka projekte me të dytë, në fillim të karrierës Kida publikoi këngën e hit “Rikthejmë na”, ndërsa në vitin 2019 ajo solli projektin “Deja Vu”, në bashkëpunim me Lyrical Son. /Telegrafi/

The post Kida paralajmëron bashkëpunimin me MC Kreshën dhe Lyrical Son appeared first on Telegrafi.

Written by

Comments

This post currently has no comments.

Leave a Reply


 • cover play_circle_filled

  01. Cyborgphunk
  Grover Crime, J PierceR

  file_download
 • cover play_circle_filled

  02. Glitch city
  R. Galvanize, Morris Play

  add_shopping_cart
 • cover play_circle_filled

  03. Neuralink
  Andy Mart, Terry Smith

  add_shopping_cart
 • cover play_circle_filled

  04. Chemical happyness
  Primal Beat, Kelsey Love

  add_shopping_cart
 • cover play_circle_filled

  05. Brain control
  Grover Crime

  add_shopping_cart
 • cover play_circle_filled

  01. Neural control
  Kenny Bass, Paul Richards

  add_shopping_cart
 • cover play_circle_filled

  02. Prefekt
  Kenny Bass, Paul Richards, R. Galvanize

  add_shopping_cart
 • cover play_circle_filled

  03. Illenium
  Grover Crime, J PierceR

  add_shopping_cart
 • cover play_circle_filled

  04. Distrion Alex Skrindo
  Black Ambrose, Dixxon, Morris Play, Paul Richards

  add_shopping_cart
 • cover play_circle_filled

  Live Podcast 010
  Kenny Bass

 • cover play_circle_filled

  Live Podcast 009
  Paula Richards

 • cover play_circle_filled

  Live Podcast 008
  R. Galvanize

 • cover play_circle_filled

  Live Podcast 007
  Kenny Bass

 • cover play_circle_filled

  Live Podcast 006
  J PierceR

 • cover play_circle_filled

  Live Podcast 005
  Gale Soldier

 • cover play_circle_filled

  Live Podcast 003
  Rodney Waters

 • cover play_circle_filled

  Live Podcast 004
  Kelsey Love

 • cover play_circle_filled

  Live Podcast 002
  Morris Play

 • cover play_circle_filled

  Live Podcast 001
  Baron Fury

play_arrow skip_previous skip_next volume_down
playlist_play