menu Home chevron_right
Music

Ledri Vula dhe Capital T vijnë me këngën e re “Win Win”

| August 12, 2023
Ledri Vula dhe Capital T vijnë me këngën e re “Win Win”

Artistët e njohur, Ledri Vula dhe Capital T, kanë lansuar bashkëpunimin e tyre të radhës.

“Win Win” titullohet kënga e dyshes së famshme, e cila është kompletuar edhe me videoklip.

Producimi i këtij projekti u realizua në studion e producentit, Rzon.

Foto: Screenshot/YouTube

Videoja ndërkohë i është besuar Supercut Studio nën drejtimin e Besian Durmishit.

Kënga tani është publikuar edhe në platformën YouTube, në kanalin zyrtar të Vulës.

Foto: Screenshot/YouTube

Ata janë prej vitesh pjesë e skenës dhe pëlqehen mjaft shumë për mënyrën dhe interpretimin e këngëve.

Reperët në këtë periudhë vlen të ceket se janë shumë të angazhuar edhe me koncerte e mbrëmje muzikore. /Telegrafi/

The post Ledri Vula dhe Capital T vijnë me këngën e re “Win Win” appeared first on Telegrafi.

Written by

Comments

This post currently has no comments.

Leave a Reply


 • cover play_circle_filled

  01. Cyborgphunk
  Grover Crime, J PierceR

  file_download
 • cover play_circle_filled

  02. Glitch city
  R. Galvanize, Morris Play

  add_shopping_cart
 • cover play_circle_filled

  03. Neuralink
  Andy Mart, Terry Smith

  add_shopping_cart
 • cover play_circle_filled

  04. Chemical happyness
  Primal Beat, Kelsey Love

  add_shopping_cart
 • cover play_circle_filled

  05. Brain control
  Grover Crime

  add_shopping_cart
 • cover play_circle_filled

  01. Neural control
  Kenny Bass, Paul Richards

  add_shopping_cart
 • cover play_circle_filled

  02. Prefekt
  Kenny Bass, Paul Richards, R. Galvanize

  add_shopping_cart
 • cover play_circle_filled

  03. Illenium
  Grover Crime, J PierceR

  add_shopping_cart
 • cover play_circle_filled

  04. Distrion Alex Skrindo
  Black Ambrose, Dixxon, Morris Play, Paul Richards

  add_shopping_cart
 • cover play_circle_filled

  Live Podcast 010
  Kenny Bass

 • cover play_circle_filled

  Live Podcast 009
  Paula Richards

 • cover play_circle_filled

  Live Podcast 008
  R. Galvanize

 • cover play_circle_filled

  Live Podcast 007
  Kenny Bass

 • cover play_circle_filled

  Live Podcast 006
  J PierceR

 • cover play_circle_filled

  Live Podcast 005
  Gale Soldier

 • cover play_circle_filled

  Live Podcast 004
  Kelsey Love

 • cover play_circle_filled

  Live Podcast 003
  Rodney Waters

 • cover play_circle_filled

  Live Podcast 002
  Morris Play

 • cover play_circle_filled

  Live Podcast 001
  Baron Fury

play_arrow skip_previous skip_next volume_down
playlist_play