menu Home chevron_right
Music

Ledri Vula dhe Lumi B sjellin këngën e re “Mrena”

| August 10, 2023
Ledri Vula dhe Lumi B sjellin këngën e re “Mrena”

Artistët e njohur shqiptarë, Ledri Vula dhe Lumi B, kanë prezantuar sot (e mërkurë) këngën e re.

“Mrena” mban titullin ky projekt, i cili është kompletuar edhe nga ana vizuale.

Për producimin e kësaj kënge u kujdes Lis Berishaj me video të realizuar nga Adea Kelmendi.

Foto: Screenshot/YouTube

Videoja ndërkohë i është besuar SuperCut Studio.

Reperët kanë bërë një paraqitje të mahnitshme me tekst dhe interpretim të veçantë.

Foto: Screenshot/YouTube

Të njëjtit kanë bashkë edhe disa këngë të tjera që janë pëlqyer jashtëzakonisht nga publiku.

Ata këtë periudhë duhet theksuar që janë shumë të angazhuar me mbrëmje e koncerte. /Telegrafi/

The post Ledri Vula dhe Lumi B sjellin këngën e re “Mrena” appeared first on Telegrafi.

Written by

Comments

This post currently has no comments.

Leave a Reply


 • cover play_circle_filled

  01. Cyborgphunk
  Grover Crime, J PierceR

  file_download
 • cover play_circle_filled

  02. Glitch city
  R. Galvanize, Morris Play

  add_shopping_cart
 • cover play_circle_filled

  03. Neuralink
  Andy Mart, Terry Smith

  add_shopping_cart
 • cover play_circle_filled

  04. Chemical happyness
  Primal Beat, Kelsey Love

  add_shopping_cart
 • cover play_circle_filled

  05. Brain control
  Grover Crime

  add_shopping_cart
 • cover play_circle_filled

  01. Neural control
  Kenny Bass, Paul Richards

  add_shopping_cart
 • cover play_circle_filled

  02. Prefekt
  Kenny Bass, Paul Richards, R. Galvanize

  add_shopping_cart
 • cover play_circle_filled

  03. Illenium
  Grover Crime, J PierceR

  add_shopping_cart
 • cover play_circle_filled

  04. Distrion Alex Skrindo
  Black Ambrose, Dixxon, Morris Play, Paul Richards

  add_shopping_cart
 • cover play_circle_filled

  Live Podcast 010
  Kenny Bass

 • cover play_circle_filled

  Live Podcast 009
  Paula Richards

 • cover play_circle_filled

  Live Podcast 008
  R. Galvanize

 • cover play_circle_filled

  Live Podcast 007
  Kenny Bass

 • cover play_circle_filled

  Live Podcast 005
  Gale Soldier

 • cover play_circle_filled

  Live Podcast 006
  J PierceR

 • cover play_circle_filled

  Live Podcast 004
  Kelsey Love

 • cover play_circle_filled

  Live Podcast 003
  Rodney Waters

 • cover play_circle_filled

  Live Podcast 002
  Morris Play

 • cover play_circle_filled

  Live Podcast 001
  Baron Fury

play_arrow skip_previous skip_next volume_down
playlist_play