menu Home chevron_right
Music

Ledri Vula publikon me videoklip këngën “Paparazzi”

| August 16, 2023
Ledri Vula publikon me videoklip këngën “Paparazzi”

Reperi i njohur, Ledri Vula ka ardhur me një tjetër projekt muzikor.

Rap-artisti ka publikuar këngën me titullin “Paparazzi”, të shoqëruar me videoklip.

Projekti i kompletuar edhe me klip është pjesë e albumi të tij të fundit “1 Goat për ty” dhe tashmë gjendet në kanalin zyrtar në YouTube.

Foto: Screenshot/YouTube

Theksojmë që Vula solli në maj të këtij viti albumi e ri me gjithsej 14 këngë dhe disa prej tyre i realizoi edhe me videoklip.

Ndërsa, krahas projekteve të reja ai mbetet i angazhuar edhe me koncerte dhe mbrëmje muzikore.

Ledri ishte gjithashtu në prej artistëve që performoi në koncertin madhështor të Capital T “Time Capsule II”, që u mbajt pak ditë më parë në Prishtinë. /Telegrafi/

The post Ledri Vula publikon me videoklip këngën “Paparazzi” appeared first on Telegrafi.

Written by

Comments

This post currently has no comments.

Leave a Reply


 • cover play_circle_filled

  01. Cyborgphunk
  Grover Crime, J PierceR

  file_download
 • cover play_circle_filled

  02. Glitch city
  R. Galvanize, Morris Play

  add_shopping_cart
 • cover play_circle_filled

  03. Neuralink
  Andy Mart, Terry Smith

  add_shopping_cart
 • cover play_circle_filled

  04. Chemical happyness
  Primal Beat, Kelsey Love

  add_shopping_cart
 • cover play_circle_filled

  05. Brain control
  Grover Crime

  add_shopping_cart
 • cover play_circle_filled

  01. Neural control
  Kenny Bass, Paul Richards

  add_shopping_cart
 • cover play_circle_filled

  02. Prefekt
  Kenny Bass, Paul Richards, R. Galvanize

  add_shopping_cart
 • cover play_circle_filled

  03. Illenium
  Grover Crime, J PierceR

  add_shopping_cart
 • cover play_circle_filled

  04. Distrion Alex Skrindo
  Black Ambrose, Dixxon, Morris Play, Paul Richards

  add_shopping_cart
 • cover play_circle_filled

  Live Podcast 010
  Kenny Bass

 • cover play_circle_filled

  Live Podcast 009
  Paula Richards

 • cover play_circle_filled

  Live Podcast 008
  R. Galvanize

 • cover play_circle_filled

  Live Podcast 007
  Kenny Bass

 • cover play_circle_filled

  Live Podcast 006
  J PierceR

 • cover play_circle_filled

  Live Podcast 005
  Gale Soldier

 • cover play_circle_filled

  Live Podcast 004
  Kelsey Love

 • cover play_circle_filled

  Live Podcast 003
  Rodney Waters

 • cover play_circle_filled

  Live Podcast 002
  Morris Play

 • cover play_circle_filled

  Live Podcast 001
  Baron Fury

play_arrow skip_previous skip_next volume_down
playlist_play