menu Home chevron_right
Music

Majk paralajmëron projektin e ri, shfaqet më ndryshe se asnjëherë më parë në klip

| October 12, 2023
Majk paralajmëron projektin e ri, shfaqet më ndryshe se asnjëherë më parë në klip

Artisti i njohur, Majk mbetet i angazhuar në realizimin e projekteve të reja muzikor edhe gjatë kësaj periudhe të vitit.

Se po finalizon një projekt të ri, ai ka treguar edhe së fundmi përmes disa postimeve në rrjetet sociale.

Teksa solli një video të shkutër të videoklipit, tani artisti ka postuar edhe imazhe të reja në llogarinë e tij në Instagram.

 

View this post on Instagram

 

A post shared by MAJK (@majkaveli)

Edhe gjatë ditës së sotme, Majk ka shpërndarë disa foto nga prapaskenat e klipit, ku u shfaq më ndryshe se kurrë më parë.

Lexo po ashtu
Të gjitha lajmet nga Estrada Shqiptare

Në pamjet e shkëputura nga klipi, Majk shihet me helmet dhe shpatë ndërsa qëndron mbi një kalë.

 

View this post on Instagram

 

A post shared by MAJK (@majkaveli)

“Mbreti i ri në Kështjellë… së shpejti”, ka shkruar Majk në mbishkrimin e postimit.

Ky projekt i artistit vjen pas suksesit të bashkëpunimit me Zaza, DJ PM dhe DJ Dagz “Sevdali”, që u lansua gjatë muajve të verës dhe u kthye në hit. /Telegrafi/

The post Majk paralajmëron projektin e ri, shfaqet më ndryshe se asnjëherë më parë në klip appeared first on Telegrafi.

Written by

Comments

This post currently has no comments.

Leave a Reply


 • cover play_circle_filled

  01. Cyborgphunk
  Grover Crime, J PierceR

  file_download
 • cover play_circle_filled

  02. Glitch city
  R. Galvanize, Morris Play

  add_shopping_cart
 • cover play_circle_filled

  03. Neuralink
  Andy Mart, Terry Smith

  add_shopping_cart
 • cover play_circle_filled

  04. Chemical happyness
  Primal Beat, Kelsey Love

  add_shopping_cart
 • cover play_circle_filled

  05. Brain control
  Grover Crime

  add_shopping_cart
 • cover play_circle_filled

  01. Neural control
  Kenny Bass, Paul Richards

  add_shopping_cart
 • cover play_circle_filled

  02. Prefekt
  Kenny Bass, Paul Richards, R. Galvanize

  add_shopping_cart
 • cover play_circle_filled

  03. Illenium
  Grover Crime, J PierceR

  add_shopping_cart
 • cover play_circle_filled

  04. Distrion Alex Skrindo
  Black Ambrose, Dixxon, Morris Play, Paul Richards

  add_shopping_cart
 • cover play_circle_filled

  Live Podcast 010
  Kenny Bass

 • cover play_circle_filled

  Live Podcast 009
  Paula Richards

 • cover play_circle_filled

  Live Podcast 008
  R. Galvanize

 • cover play_circle_filled

  Live Podcast 007
  Kenny Bass

 • cover play_circle_filled

  Live Podcast 006
  J PierceR

 • cover play_circle_filled

  Live Podcast 005
  Gale Soldier

 • cover play_circle_filled

  Live Podcast 004
  Kelsey Love

 • cover play_circle_filled

  Live Podcast 003
  Rodney Waters

 • cover play_circle_filled

  Live Podcast 002
  Morris Play

 • cover play_circle_filled

  Live Podcast 001
  Baron Fury

play_arrow skip_previous skip_next volume_down
playlist_play