menu Home chevron_right
Music

Morena Taraku dhe Skerdi paralajmërojnë këngën e re

| August 24, 2023

Këngëtarja shqiptare, Morena Taraku, ka paralajmëruar prej kohësh projektin e ri muzikor.

Ajo tashmë ka zbuluar se po vjen në bashkëpunim me reperin e njohur, Skerdi Ago.

Të njëjtit në rrjete sociale kanë prezantuar pamje nga prapaskenat e videoklipit të ri.

 

View this post on Instagram

 

A post shared by S K E R D I (@skerdiago)

“Së shpejti. Malli”, kanë shkruar ata.

Fansat reaguan menjëherë krahas postimit, të cilët mezi po presin për këtë projekt të ri muzikor.

Skerdi këtë vit ka qenë mjaft i angazhuar me projekte muzikore, teksa ka sjell disa bashkëpunime.

Ai ka bërë duet me disa artistë si: Melinda Ademin, Eugenën, Teuta Selimin, Ronela Hajatin etj. /Telegrafi/

The post Morena Taraku dhe Skerdi paralajmërojnë këngën e re appeared first on Telegrafi.

Written by

Comments

This post currently has no comments.

Leave a Reply


 • cover play_circle_filled

  01. Cyborgphunk
  Grover Crime, J PierceR

  file_download
 • cover play_circle_filled

  02. Glitch city
  R. Galvanize, Morris Play

  add_shopping_cart
 • cover play_circle_filled

  03. Neuralink
  Andy Mart, Terry Smith

  add_shopping_cart
 • cover play_circle_filled

  04. Chemical happyness
  Primal Beat, Kelsey Love

  add_shopping_cart
 • cover play_circle_filled

  05. Brain control
  Grover Crime

  add_shopping_cart
 • cover play_circle_filled

  01. Neural control
  Kenny Bass, Paul Richards

  add_shopping_cart
 • cover play_circle_filled

  02. Prefekt
  Kenny Bass, Paul Richards, R. Galvanize

  add_shopping_cart
 • cover play_circle_filled

  03. Illenium
  Grover Crime, J PierceR

  add_shopping_cart
 • cover play_circle_filled

  04. Distrion Alex Skrindo
  Black Ambrose, Dixxon, Morris Play, Paul Richards

  add_shopping_cart
 • cover play_circle_filled

  Live Podcast 010
  Kenny Bass

 • cover play_circle_filled

  Live Podcast 009
  Paula Richards

 • cover play_circle_filled

  Live Podcast 008
  R. Galvanize

 • cover play_circle_filled

  Live Podcast 007
  Kenny Bass

 • cover play_circle_filled

  Live Podcast 006
  J PierceR

 • cover play_circle_filled

  Live Podcast 005
  Gale Soldier

 • cover play_circle_filled

  Live Podcast 004
  Kelsey Love

 • cover play_circle_filled

  Live Podcast 003
  Rodney Waters

 • cover play_circle_filled

  Live Podcast 002
  Morris Play

 • cover play_circle_filled

  Live Podcast 001
  Baron Fury

play_arrow skip_previous skip_next volume_down
playlist_play