menu Home chevron_right
Music

Në Prishtinë organizohet ‘watch party’ e Fiba World Cup me plot shpërblime për pjesëmarrësit

| September 10, 2023
Në Prishtinë organizohet ‘watch party’ e Fiba World Cup me plot shpërblime për pjesëmarrësit

Këtë të dielë do të mbahet finalja e kampionatit botëror, Fiba World Cup.

E kjo ngjarje e cila ndiqet me interesim edhe nga shumë njerëz në Kosovë, do të ndiqet live përmes një “watch party” që do të organizohet në kryeqytet.

Bëhet fjalë për eventin e organizuar nga 3×3 Prishtina në partneritet me Hyper Active.

Eventi do të fillojë në orën 13:00 dhe mbahet në ambientet e HyperActive në Prishtina Mall (Kati i dytë).

Krahas organizimit, do të ndahen edhe shumë shpërblime si: 10 nga 50 euro giveaway nga HyperActive dhe tri fanella sportive nga 3×3 Prishtina.

Në kuadër të aktivitetit do të përfshihen lojëra, dhurata dhe muzikë të shoqëruar nga DJ Enndzi. /Telegrafi/

The post Në Prishtinë organizohet ‘watch party’ e Fiba World Cup me plot shpërblime për pjesëmarrësit appeared first on Telegrafi.

Written by

Comments

This post currently has no comments.

Leave a Reply


 • cover play_circle_filled

  01. Cyborgphunk
  Grover Crime, J PierceR

  file_download
 • cover play_circle_filled

  02. Glitch city
  R. Galvanize, Morris Play

  add_shopping_cart
 • cover play_circle_filled

  03. Neuralink
  Andy Mart, Terry Smith

  add_shopping_cart
 • cover play_circle_filled

  04. Chemical happyness
  Primal Beat, Kelsey Love

  add_shopping_cart
 • cover play_circle_filled

  05. Brain control
  Grover Crime

  add_shopping_cart
 • cover play_circle_filled

  01. Neural control
  Kenny Bass, Paul Richards

  add_shopping_cart
 • cover play_circle_filled

  02. Prefekt
  Kenny Bass, Paul Richards, R. Galvanize

  add_shopping_cart
 • cover play_circle_filled

  03. Illenium
  Grover Crime, J PierceR

  add_shopping_cart
 • cover play_circle_filled

  04. Distrion Alex Skrindo
  Black Ambrose, Dixxon, Morris Play, Paul Richards

  add_shopping_cart
 • cover play_circle_filled

  Live Podcast 010
  Kenny Bass

 • cover play_circle_filled

  Live Podcast 009
  Paula Richards

 • cover play_circle_filled

  Live Podcast 008
  R. Galvanize

 • cover play_circle_filled

  Live Podcast 007
  Kenny Bass

 • cover play_circle_filled

  Live Podcast 006
  J PierceR

 • cover play_circle_filled

  Live Podcast 005
  Gale Soldier

 • cover play_circle_filled

  Live Podcast 004
  Kelsey Love

 • cover play_circle_filled

  Live Podcast 003
  Rodney Waters

 • cover play_circle_filled

  Live Podcast 002
  Morris Play

 • cover play_circle_filled

  Live Podcast 001
  Baron Fury

play_arrow skip_previous skip_next volume_down
playlist_play