menu Home chevron_right
Music

Olly Murs do të zëvendësojë Rita Orën si panelist në “The Masked Singer”

| October 12, 2023
Olly Murs do të zëvendësojë Rita Orën si panelist në “The Masked Singer”

Olly Murs do të paraqitet si panelist në “The Masked Singer UK” pas largimit të tij nga “The Voice”.

Ylli i pop-it, Olly, 39 vjeç, mori pjesë në “The Voice” në fillim të këtij viti, por tani do të shfaqet së bashku me panelistët e rregullt Davina McCall, Jonathan Ross dhe Mo Gilligan në serinë e ardhshme të konkursit të këndimit.

Së bashku me fytyrat e tjera të famshme, ai do të zëvendësojë Rita Orën, 32 vjeçe, në panel, pasi ajo ka një ‘orar të ngjeshur’ që do të thotë se ajo nuk do të jetë e disponueshme për disa data xhirimesh.

“Angazhimi do të jetë inkurajues për Olly. Dalja e tij nga The Voice erdhi si një tronditje, kështu që të dish se ITV ende e vlerëson atë dhe e dëshiron atë në kanal do të jetë një motiv për të”, i tha një burim The Sun.

“Është një shenjë që ata e shohin atë si pjesë të familjes dhe do të konsiderohen për projektet e ardhshme”, thanë tutje këto burime, shkruan DailyMail.

“Sigurisht, Olly është një profesionist kur bëhet fjalë për muzikën, si dhe ka shumë përvojë si gjyqtar televiziv. Plus, ai tashmë është i dashur nga audienca. Gjithçka ka kuptim të përsosur”, tha i njëjti burim.

Në shtator, këngëtari i “Troublemaker”, Olly, shpjegoi se ai ishte ‘i mërzitur’ dhe ‘i tronditur’ që ishte hequr nga The Voice, pasi kishte kaluar pesë vjet si gjyqtar në shfaqjen e talenteve.

Krijuesja e hiteve, Rita nuk është në gjendje të filmojë çdo episod të “The Masked Singer” në Britani të Madhe për shkak të angazhimeve të tjera të punës.

Lajmi se ish-ylli i “X Factor”, Olly do të zëvendësojë atë vjen vetëm disa ditë pasi u zbulua se aktorja e “Absolutisht Fabulous” Jennifer Saunders gjithashtu do të ulet në panelë me raste.

Lexo po ashtu
Të gjitha lajmet nga Rita Ora

Një nga angazhimet e ardhshme të Ritës është roli i saj në “The Masked Singer US”, ku ajo është zgjedhur për të zëvendësuar Nicole Scherzinger për sezonin e 11-të.

“Më vjen keq që po mungoj disa episode në sezonin e ri, por duke e mbajtur vendin të ngrohtë janë disa panelistë të mirë të ftuar për të cilët më thuhet se janë gjithashtu super konkurrues dhe do t’i mbajnë të tjerët në këmbë, veçanërisht. Jonathan! Sillni atë”, ka deklaruar Rita për mungesën e saj në shfaqje.

Shfaqja është një pjesë e madhe e jetës së Ritës, por orari i saj i ngjeshur do të thotë se ajo do të humbasë disa shfaqje në seritë e ardhshme.

“Xhirimet e reja fillojnë në javët në vijim dhe Rita do të jetë aty kur të mundet. Shefat e shfaqjes po rreshtojnë disa të ftuar të famshëm për të mbajtur fortesën ndërsa Rita është jashtë dhe mezi presin të befasojnë fansat me atë që kanë rezervuar”, tha një tjetër burim.

Muajin e kaluar u zbulua se Rita do të vinte në vend të Nicole në versionin amerikan të konkursit hit.

Këngëtarja e “Pussycat Dolls” do të mungojë në sezonin e 11-të të spektaklit pas kthimit në Londrë për të luajtur si Norma Desmond në “Bulevardin Sunset” të Andrew Lloyd Webber.

Siç u njoftua në kanalet e mediave sociale të emisionit, Rita do t’i bashkohet Ken Jeong, Jenny McCarthy-Wahlberg dhe Robin Thicke në panel për sezonin e ardhshëm. /Telegrafi/

The post Olly Murs do të zëvendësojë Rita Orën si panelist në “The Masked Singer” appeared first on Telegrafi.

Written by

Comments

This post currently has no comments.

Leave a Reply


 • cover play_circle_filled

  01. Cyborgphunk
  Grover Crime, J PierceR

  file_download
 • cover play_circle_filled

  02. Glitch city
  R. Galvanize, Morris Play

  add_shopping_cart
 • cover play_circle_filled

  03. Neuralink
  Andy Mart, Terry Smith

  add_shopping_cart
 • cover play_circle_filled

  04. Chemical happyness
  Primal Beat, Kelsey Love

  add_shopping_cart
 • cover play_circle_filled

  05. Brain control
  Grover Crime

  add_shopping_cart
 • cover play_circle_filled

  01. Neural control
  Kenny Bass, Paul Richards

  add_shopping_cart
 • cover play_circle_filled

  02. Prefekt
  Kenny Bass, Paul Richards, R. Galvanize

  add_shopping_cart
 • cover play_circle_filled

  03. Illenium
  Grover Crime, J PierceR

  add_shopping_cart
 • cover play_circle_filled

  04. Distrion Alex Skrindo
  Black Ambrose, Dixxon, Morris Play, Paul Richards

  add_shopping_cart
 • cover play_circle_filled

  Live Podcast 010
  Kenny Bass

 • cover play_circle_filled

  Live Podcast 009
  Paula Richards

 • cover play_circle_filled

  Live Podcast 008
  R. Galvanize

 • cover play_circle_filled

  Live Podcast 007
  Kenny Bass

 • cover play_circle_filled

  Live Podcast 006
  J PierceR

 • cover play_circle_filled

  Live Podcast 005
  Gale Soldier

 • cover play_circle_filled

  Live Podcast 004
  Kelsey Love

 • cover play_circle_filled

  Live Podcast 003
  Rodney Waters

 • cover play_circle_filled

  Live Podcast 002
  Morris Play

 • cover play_circle_filled

  Live Podcast 001
  Baron Fury

play_arrow skip_previous skip_next volume_down
playlist_play