menu Home chevron_right
Music

Olta Gixhari pjesë e jurisë në “Dancing With The Stars Albania”

| September 26, 2023

Aktorja e njohur shqiptare dhe konkurrentja e edicionit të dytë të Big Brother VIP Albania, Olta Gixhari po nis një aventur tjetër televizive.

Ajo është konfirmuar si një nga anëtare e jurisë të edicionit të ri të “Dancing With The Stars Albania”.

Kështu ka bërë të ditur faqja zyrtare e DWTS Albania në Instagram, duke zyrtarizuar pjesëmarrjen e aktores në spektakël.

“Një nga vajzat më të përfolura të ekranit për shkak të natyrës ekspresive, humorit dhe ngacmimeve. Aktore filmi dhe teatri, një nga personazhet më të komentuar të Big Brother Vip, Olta Gixhari është zyrtarisht anëtare e jurisë së #DWTS”, shkruhej në postim.

Ndërkohë, e njëjta gjë u konfirmua edhe nga vetë Olta në llogarinë e saj personale të Instagramit.

 

View this post on Instagram

 

A post shared by Olta Gixhari (@oltagixhari)

Theksojmë që tashmë janë konfirmuar disa prej emrave të famshëm që do të jenë konkurrentë të DWTS, mes tyre dhe këngëtarja Fifi, Elvis Pupa, Ronaldo Sharka dhe Armaldo Kllogjeri.

Kujtojmë që fituese e edicionit të vitit të kaluar të DWTS Albania ishte partnerja e reperit Ledri Vula, Sara Hoxha. /Telegrafi/

The post Olta Gixhari pjesë e jurisë në “Dancing With The Stars Albania” appeared first on Telegrafi.

Written by

Comments

This post currently has no comments.

Leave a Reply


 • cover play_circle_filled

  01. Cyborgphunk
  Grover Crime, J PierceR

  file_download
 • cover play_circle_filled

  02. Glitch city
  R. Galvanize, Morris Play

  add_shopping_cart
 • cover play_circle_filled

  03. Neuralink
  Andy Mart, Terry Smith

  add_shopping_cart
 • cover play_circle_filled

  04. Chemical happyness
  Primal Beat, Kelsey Love

  add_shopping_cart
 • cover play_circle_filled

  05. Brain control
  Grover Crime

  add_shopping_cart
 • cover play_circle_filled

  01. Neural control
  Kenny Bass, Paul Richards

  add_shopping_cart
 • cover play_circle_filled

  02. Prefekt
  Kenny Bass, Paul Richards, R. Galvanize

  add_shopping_cart
 • cover play_circle_filled

  03. Illenium
  Grover Crime, J PierceR

  add_shopping_cart
 • cover play_circle_filled

  04. Distrion Alex Skrindo
  Black Ambrose, Dixxon, Morris Play, Paul Richards

  add_shopping_cart
 • cover play_circle_filled

  Live Podcast 010
  Kenny Bass

 • cover play_circle_filled

  Live Podcast 009
  Paula Richards

 • cover play_circle_filled

  Live Podcast 008
  R. Galvanize

 • cover play_circle_filled

  Live Podcast 007
  Kenny Bass

 • cover play_circle_filled

  Live Podcast 006
  J PierceR

 • cover play_circle_filled

  Live Podcast 005
  Gale Soldier

 • cover play_circle_filled

  Live Podcast 004
  Kelsey Love

 • cover play_circle_filled

  Live Podcast 003
  Rodney Waters

 • cover play_circle_filled

  Live Podcast 002
  Morris Play

 • cover play_circle_filled

  Live Podcast 001
  Baron Fury

play_arrow skip_previous skip_next volume_down
playlist_play