menu Home chevron_right
Music

“Pa ty” – Luiz Ejlli publikon kolonën zanore të filmit “Në kuadër të dashurisë”

| October 2, 2023

Luiz Ejlli u bë një nga personazhet më të komentuara në showbizz-in shqiptar që kur mori pjesë në edicionin e dytë të Big Brother VIP Albania.

Artisti nga Shkodra rrëmbeu zemrën e publikut përgjatë rrugëtimit të tij në shtëpinë e famshme duke u kurorëzuar në fund me çmimin e fituesit.

Pas daljes nga BBVA, karriera e tij në muzikë lulëzoi duke lansuar disa projekte që rezultuan hite dhe ai ishte ndër këngëtarët më të angazhuar me koncerte e mbrëmje muzikore.

 

View this post on Instagram

 

A post shared by Luiz Ejlli (@itsluizejlli)

Përveç kësaj, Luizi gjithashtu u bë pjesë e filmit “Në kuadër të dashurisë” ku ai është protagonistë bashkë me ‘rivalen’ e tij në BBVA, Olta Gixhari.

Teksa filmi i ri pritet të publikohet në kinema nga 9 tetori, tashmë Luizi ka lansuar kolonën zanore që mban titullin “Për ty”.

“Më keni pyetur vazhdimisht për filmin dhe ju e dini që unë gjërat e bukura mezi pres t’ua tregoj i pari dhe sot po ndaj një copëz nga filmi “Në Kuadër të Dashurisë”. Kaq kisha në dorë, sepse filmin për herë të parë do e shoh bashkë me ju në 9 Tetor”, ka shkruar Ejlli në njoftimin për lansimin e këngës.

Ndërkohë, projekti është publikuar tashmë në kanalin zyrtar të Luizit në YouTube dhe padyshim do të mirëpritet nga ana e fansave të tij. /Telegrafi/

The post “Pa ty” – Luiz Ejlli publikon kolonën zanore të filmit “Në kuadër të dashurisë” appeared first on Telegrafi.

Written by

Comments

This post currently has no comments.

Leave a Reply


 • cover play_circle_filled

  01. Cyborgphunk
  Grover Crime, J PierceR

  file_download
 • cover play_circle_filled

  02. Glitch city
  R. Galvanize, Morris Play

  add_shopping_cart
 • cover play_circle_filled

  03. Neuralink
  Andy Mart, Terry Smith

  add_shopping_cart
 • cover play_circle_filled

  04. Chemical happyness
  Primal Beat, Kelsey Love

  add_shopping_cart
 • cover play_circle_filled

  05. Brain control
  Grover Crime

  add_shopping_cart
 • cover play_circle_filled

  01. Neural control
  Kenny Bass, Paul Richards

  add_shopping_cart
 • cover play_circle_filled

  02. Prefekt
  Kenny Bass, Paul Richards, R. Galvanize

  add_shopping_cart
 • cover play_circle_filled

  03. Illenium
  Grover Crime, J PierceR

  add_shopping_cart
 • cover play_circle_filled

  04. Distrion Alex Skrindo
  Black Ambrose, Dixxon, Morris Play, Paul Richards

  add_shopping_cart
 • cover play_circle_filled

  Live Podcast 010
  Kenny Bass

 • cover play_circle_filled

  Live Podcast 009
  Paula Richards

 • cover play_circle_filled

  Live Podcast 008
  R. Galvanize

 • cover play_circle_filled

  Live Podcast 007
  Kenny Bass

 • cover play_circle_filled

  Live Podcast 006
  J PierceR

 • cover play_circle_filled

  Live Podcast 005
  Gale Soldier

 • cover play_circle_filled

  Live Podcast 004
  Kelsey Love

 • cover play_circle_filled

  Live Podcast 003
  Rodney Waters

 • cover play_circle_filled

  Live Podcast 002
  Morris Play

 • cover play_circle_filled

  Live Podcast 001
  Baron Fury

play_arrow skip_previous skip_next volume_down
playlist_play