menu Home chevron_right
Music

Pas suksesit të “Kaje”, Dafina dhe Ylli lënë të kuptohet se po realizojnë një tjetër bashkëpunim?

| August 16, 2023
Pas suksesit të “Kaje”, Dafina dhe Ylli lënë të kuptohet se po realizojnë një tjetër bashkëpunim?

Dyshja e suksesshme dhe shumë e dashur për publikun, Yll Limani dhe Dafina Zeqiri para pak kohësh kanë publikuar hitin “Kaje”, ku u prit shumë mirë nga publiku dhe arriti miliona shikime në YouTube.

Si duket reagimet pozitive nga publiku po bëjnë bashkë dyshen që të nisin një projekt të ri muzikor së bashku.

Kështu së paku ka lënë të kuptohet këngëtarja përmes një fotografie të publikuar së fundmi në InstaStory, ku shihet bashkë me Yllin.

“Duke folur për çka…album diçka…me kajtë? A me kcy? A me u tranu? E ardhmja? Diçka…”, ka shkruar ajo në fotografinë e ndarë me 1.9 milion ndjekësit e saj në Instagram.

Foto: Yll Limani/InstaStory

Komentet dhe reagimet pozitive janë parë edhe nga publiku nga koncertet e ndryshme gjate kësaj sezone si dhe ne rrjetet sociale te dyshes.

Të dy janë tejet të suksesshëm dhe të dashur për publikun, teksa këngët e tyre shpesh kthehen në hite. /Telegrafi/

Foto: Yll Limani/InstaStory

The post Pas suksesit të “Kaje”, Dafina dhe Ylli lënë të kuptohet se po realizojnë një tjetër bashkëpunim? appeared first on Telegrafi.

Written by

Comments

This post currently has no comments.

Leave a Reply


 • cover play_circle_filled

  01. Cyborgphunk
  Grover Crime, J PierceR

  file_download
 • cover play_circle_filled

  02. Glitch city
  R. Galvanize, Morris Play

  add_shopping_cart
 • cover play_circle_filled

  03. Neuralink
  Andy Mart, Terry Smith

  add_shopping_cart
 • cover play_circle_filled

  04. Chemical happyness
  Primal Beat, Kelsey Love

  add_shopping_cart
 • cover play_circle_filled

  05. Brain control
  Grover Crime

  add_shopping_cart
 • cover play_circle_filled

  01. Neural control
  Kenny Bass, Paul Richards

  add_shopping_cart
 • cover play_circle_filled

  02. Prefekt
  Kenny Bass, Paul Richards, R. Galvanize

  add_shopping_cart
 • cover play_circle_filled

  03. Illenium
  Grover Crime, J PierceR

  add_shopping_cart
 • cover play_circle_filled

  04. Distrion Alex Skrindo
  Black Ambrose, Dixxon, Morris Play, Paul Richards

  add_shopping_cart
 • cover play_circle_filled

  Live Podcast 010
  Kenny Bass

 • cover play_circle_filled

  Live Podcast 009
  Paula Richards

 • cover play_circle_filled

  Live Podcast 008
  R. Galvanize

 • cover play_circle_filled

  Live Podcast 007
  Kenny Bass

 • cover play_circle_filled

  Live Podcast 006
  J PierceR

 • cover play_circle_filled

  Live Podcast 005
  Gale Soldier

 • cover play_circle_filled

  Live Podcast 004
  Kelsey Love

 • cover play_circle_filled

  Live Podcast 003
  Rodney Waters

 • cover play_circle_filled

  Live Podcast 002
  Morris Play

 • cover play_circle_filled

  Live Podcast 001
  Baron Fury

play_arrow skip_previous skip_next volume_down
playlist_play