menu Home chevron_right
Music

Publikohet “Pa ty” nga Luiz Ejlli – kolona zanore e filmit “Në kuadër të dashurisë”

| October 3, 2023

Është publikuar së fundmi kolona zanore e filmit të realizuar nga Top Channel, “Në Kuadër të Dashurisë”.

“Pa ty” mban titullin kënga që vjen me një interpretim të ndjerë nga artisti shkodran, Luiz Ejlli.

Kënga u lansua pak ditë para premierës së filmit që do të jetë në “Pallatin e Kongreseve” në Tiranë më 9, 10 dhe 11 tetor.

 

View this post on Instagram

 

A post shared by Luiz Ejlli (@itsluizejlli)

Protagonistë kryesorë të këtij filmi janë ish-banorët e Big Brother VIP Albania 2: Luiz Ejlli dhe Olta Gixhari.

Ndonëse kundërshtarë të mëdhenj në lojë, ata në këtë projekt luajnë si çift dhe kanë skena bashkë mjaft interesante.

Të tjerë të përfshirë në këtë film janë: Ylber Bardhi, Sara Hoxha, Zamira Kita, Salsano Rrapi, Ndriçim Xhepa, Olta Daku, Roerd Toçe, Eni Shehu, Aleksandër Grami, Sotiraq Bratko, Dea Mishel Hoxha, Myzafer Zilfaj, Xhuljano Brisku, Megi Pojani dhe Sara Kolami.

Kënga duhet theksuar se u realizua nga Elgit Doda, i cili u kujdes edhe për muzikën e tekstin. /Telegrafi/

 

View this post on Instagram

 

A post shared by Luiz Ejlli (@itsluizejlli)

The post Publikohet “Pa ty” nga Luiz Ejlli – kolona zanore e filmit “Në kuadër të dashurisë” appeared first on Telegrafi.

Written by

Comments

This post currently has no comments.

Leave a Reply


 • cover play_circle_filled

  01. Cyborgphunk
  Grover Crime, J PierceR

  file_download
 • cover play_circle_filled

  02. Glitch city
  R. Galvanize, Morris Play

  add_shopping_cart
 • cover play_circle_filled

  03. Neuralink
  Andy Mart, Terry Smith

  add_shopping_cart
 • cover play_circle_filled

  04. Chemical happyness
  Primal Beat, Kelsey Love

  add_shopping_cart
 • cover play_circle_filled

  05. Brain control
  Grover Crime

  add_shopping_cart
 • cover play_circle_filled

  01. Neural control
  Kenny Bass, Paul Richards

  add_shopping_cart
 • cover play_circle_filled

  02. Prefekt
  Kenny Bass, Paul Richards, R. Galvanize

  add_shopping_cart
 • cover play_circle_filled

  03. Illenium
  Grover Crime, J PierceR

  add_shopping_cart
 • cover play_circle_filled

  04. Distrion Alex Skrindo
  Black Ambrose, Dixxon, Morris Play, Paul Richards

  add_shopping_cart
 • cover play_circle_filled

  Live Podcast 010
  Kenny Bass

 • cover play_circle_filled

  Live Podcast 009
  Paula Richards

 • cover play_circle_filled

  Live Podcast 008
  R. Galvanize

 • cover play_circle_filled

  Live Podcast 007
  Kenny Bass

 • cover play_circle_filled

  Live Podcast 006
  J PierceR

 • cover play_circle_filled

  Live Podcast 005
  Gale Soldier

 • cover play_circle_filled

  Live Podcast 003
  Rodney Waters

 • cover play_circle_filled

  Live Podcast 004
  Kelsey Love

 • cover play_circle_filled

  Live Podcast 002
  Morris Play

 • cover play_circle_filled

  Live Podcast 001
  Baron Fury

play_arrow skip_previous skip_next volume_down
playlist_play