menu Home chevron_right
Music

Rave Festival, gati për edicionin e tretë si ‘After Party’ i Prishtina Music Conference

| August 26, 2023
Rave Festival, gati për edicionin e tretë si ‘After Party’ i Prishtina Music Conference

Pas suksesit të dy edicioneve të mëparshme, RAVE FESTIVAL është gati për edicionin e tretë si After Party i Prishtina Music Conference (PMC) 2023.

Pas PMC III, Rave Festival do të sjellë artistët më të mirë të skenës së muzikës elektronike, duke krijuar një përvojë të pazakontë për të gjithë ju.

100 biletat e para me një çmim promocional prej 8 EURO. Nxitoni dhe blini biletat tuaja në RAVE-TRAVEL.

Dëshironi të ndani muzikën, energjinë dhe emocionet? Na bashkohuni në After Party të RAVE FESTIVAL pas PMC 2023!

The post Rave Festival, gati për edicionin e tretë si ‘After Party’ i Prishtina Music Conference appeared first on Telegrafi.

Written by

Comments

This post currently has no comments.

Leave a Reply


 • cover play_circle_filled

  01. Cyborgphunk
  Grover Crime, J PierceR

  file_download
 • cover play_circle_filled

  02. Glitch city
  R. Galvanize, Morris Play

  add_shopping_cart
 • cover play_circle_filled

  03. Neuralink
  Andy Mart, Terry Smith

  add_shopping_cart
 • cover play_circle_filled

  04. Chemical happyness
  Primal Beat, Kelsey Love

  add_shopping_cart
 • cover play_circle_filled

  05. Brain control
  Grover Crime

  add_shopping_cart
 • cover play_circle_filled

  01. Neural control
  Kenny Bass, Paul Richards

  add_shopping_cart
 • cover play_circle_filled

  02. Prefekt
  Kenny Bass, Paul Richards, R. Galvanize

  add_shopping_cart
 • cover play_circle_filled

  03. Illenium
  Grover Crime, J PierceR

  add_shopping_cart
 • cover play_circle_filled

  04. Distrion Alex Skrindo
  Black Ambrose, Dixxon, Morris Play, Paul Richards

  add_shopping_cart
 • cover play_circle_filled

  Live Podcast 010
  Kenny Bass

 • cover play_circle_filled

  Live Podcast 009
  Paula Richards

 • cover play_circle_filled

  Live Podcast 008
  R. Galvanize

 • cover play_circle_filled

  Live Podcast 007
  Kenny Bass

 • cover play_circle_filled

  Live Podcast 006
  J PierceR

 • cover play_circle_filled

  Live Podcast 005
  Gale Soldier

 • cover play_circle_filled

  Live Podcast 004
  Kelsey Love

 • cover play_circle_filled

  Live Podcast 003
  Rodney Waters

 • cover play_circle_filled

  Live Podcast 002
  Morris Play

 • cover play_circle_filled

  Live Podcast 001
  Baron Fury

play_arrow skip_previous skip_next volume_down
playlist_play