menu Home chevron_right
Music

Rina Balaj dhe The Victor publikojnë këngën e re “Ça je”

| August 23, 2023
Rina Balaj dhe The Victor publikojnë këngën e re “Ça je”

Rina Balaj dhe The Victor kanë publikuar së fundmi një këngë të re.

“Ça je” mban titullin projekti i tyre, i cili vjen i shoqëruar edhe me videoklip.

Dyshja vijnë më një interpretim të mahnitshmëm, gjersa reperja mori vëmendje me dukjen atraktive.

Foto: Screenshot/YouTube

Teksti është shkruar nga vet artistët në bashkëpunim me Markel Gogën me producim nga Fatjon Miftari.

Videoja vlen të ceket se u realizua nga Sekuencë.

Foto: Screenshot/YouTube

Kjo këngë tashmë ndodhet në platformën YouTube, në kanalin zyrtar të AlphapopOriginal.

The Victor theksojmë se është një artist i ri që po pëlqehet mjaft shumë për zhanrin e stilin e tij muzikor. /Telegrafi/

The post Rina Balaj dhe The Victor publikojnë këngën e re “Ça je” appeared first on Telegrafi.

Written by

Comments

This post currently has no comments.

Leave a Reply


 • cover play_circle_filled

  01. Cyborgphunk
  Grover Crime, J PierceR

  file_download
 • cover play_circle_filled

  02. Glitch city
  R. Galvanize, Morris Play

  add_shopping_cart
 • cover play_circle_filled

  03. Neuralink
  Andy Mart, Terry Smith

  add_shopping_cart
 • cover play_circle_filled

  04. Chemical happyness
  Primal Beat, Kelsey Love

  add_shopping_cart
 • cover play_circle_filled

  05. Brain control
  Grover Crime

  add_shopping_cart
 • cover play_circle_filled

  01. Neural control
  Kenny Bass, Paul Richards

  add_shopping_cart
 • cover play_circle_filled

  02. Prefekt
  Kenny Bass, Paul Richards, R. Galvanize

  add_shopping_cart
 • cover play_circle_filled

  03. Illenium
  Grover Crime, J PierceR

  add_shopping_cart
 • cover play_circle_filled

  04. Distrion Alex Skrindo
  Black Ambrose, Dixxon, Morris Play, Paul Richards

  add_shopping_cart
 • cover play_circle_filled

  Live Podcast 010
  Kenny Bass

 • cover play_circle_filled

  Live Podcast 009
  Paula Richards

 • cover play_circle_filled

  Live Podcast 008
  R. Galvanize

 • cover play_circle_filled

  Live Podcast 007
  Kenny Bass

 • cover play_circle_filled

  Live Podcast 006
  J PierceR

 • cover play_circle_filled

  Live Podcast 005
  Gale Soldier

 • cover play_circle_filled

  Live Podcast 004
  Kelsey Love

 • cover play_circle_filled

  Live Podcast 003
  Rodney Waters

 • cover play_circle_filled

  Live Podcast 002
  Morris Play

 • cover play_circle_filled

  Live Podcast 001
  Baron Fury

play_arrow skip_previous skip_next volume_down
playlist_play