menu Home chevron_right
Music

Rita Ora paralajmëron këngën e re “Drinkin’” këtë të premte me Joel Corry

| August 23, 2023
Rita Ora paralajmëron këngën e re “Drinkin’” këtë të premte me Joel Corry

Këngëtarja shqiptare me famë ndërkombëtare, Rita Ora, ditë më parë ka performuar në festivalin “Ibiza Rocks”.

Ajo performoi në krah të DJ-it të njohur, Joel Corry, me të cilin edhe ka realizuar një bashkëpunim të ri, të cilin do ta publikojë të premten.

Këtë e kanë bërë të ditur vet dyshja përmes një videoje të përbashkët të publikuar në rrjetin social Instagram, ku shfaqnin pjesë nga klipi dhe kënga e re “Drinkin’”.

 

View this post on Instagram

 

A post shared by Joel Corry (@joelcorry)

“Drinkin’”, kënga jonë e re me Marc Kinchen është e disponueshme gjithkund këtë premte. Ta performoja për herë të parë atë javën e kaluar ishte kaq argëtuese, duke gumëzhitur për ju të gjithë që ta doni atë”, ka shkruar Rita në Instagram.

Ky bashkëpunim vjen një muaj pasi artistja e lindur në Prishtinë publikoi albumin e tretë në karrierën e saj, “You & I”.

Foto: Rita Ora/Instagram

Albumi i ri i Ritës është pritur mirë nga audienca botërore dhe e ka ngjitur lart atë në top listat ndërkombëtare të muzikës. /Telegrafi/

Foto: Rita Ora/Instagram

The post Rita Ora paralajmëron këngën e re “Drinkin’” këtë të premte me Joel Corry appeared first on Telegrafi.

Written by

Comments

This post currently has no comments.

Leave a Reply


 • cover play_circle_filled

  01. Cyborgphunk
  Grover Crime, J PierceR

  file_download
 • cover play_circle_filled

  02. Glitch city
  R. Galvanize, Morris Play

  add_shopping_cart
 • cover play_circle_filled

  03. Neuralink
  Andy Mart, Terry Smith

  add_shopping_cart
 • cover play_circle_filled

  04. Chemical happyness
  Primal Beat, Kelsey Love

  add_shopping_cart
 • cover play_circle_filled

  05. Brain control
  Grover Crime

  add_shopping_cart
 • cover play_circle_filled

  01. Neural control
  Kenny Bass, Paul Richards

  add_shopping_cart
 • cover play_circle_filled

  02. Prefekt
  Kenny Bass, Paul Richards, R. Galvanize

  add_shopping_cart
 • cover play_circle_filled

  03. Illenium
  Grover Crime, J PierceR

  add_shopping_cart
 • cover play_circle_filled

  04. Distrion Alex Skrindo
  Black Ambrose, Dixxon, Morris Play, Paul Richards

  add_shopping_cart
 • cover play_circle_filled

  Live Podcast 010
  Kenny Bass

 • cover play_circle_filled

  Live Podcast 009
  Paula Richards

 • cover play_circle_filled

  Live Podcast 008
  R. Galvanize

 • cover play_circle_filled

  Live Podcast 007
  Kenny Bass

 • cover play_circle_filled

  Live Podcast 006
  J PierceR

 • cover play_circle_filled

  Live Podcast 005
  Gale Soldier

 • cover play_circle_filled

  Live Podcast 004
  Kelsey Love

 • cover play_circle_filled

  Live Podcast 003
  Rodney Waters

 • cover play_circle_filled

  Live Podcast 002
  Morris Play

 • cover play_circle_filled

  Live Podcast 001
  Baron Fury

play_arrow skip_previous skip_next volume_down
playlist_play