menu Home chevron_right
Music

Ronela Hajati paralajmëron “EP” – në e parë me shtatë këngë të reja

| September 26, 2023
Ronela Hajati paralajmëron “EP” – në e parë me shtatë këngë të reja

Artistja e njohur nga Shqipëria, Ronela Hajati po punon intensivisht për këngë të reja.

Kështu ka njoftuar ajo edhe në një postim të fundit që ka bërë në llogarinë e saj në Instagram.

Ronela zbuloi se pas një sezoni veror të ngarkuar, tani ka nisur punën rreth një “EP”-je që do të ketë të përfshira gjithsej shtatë këngë të reja.

Foto: Ronela Hajati/Instagram

Autorja e “Shikimet” tha se po shpreson që projekti i ri të jetë gati për fansat në muajin nëntor.

“Po punojë vazhdimisht për EP time të parë. Albumi “Rron” ju ka shoqëruar për dy vite me video të reja dhe jam pafund e lumtur për gjithë mbështetjen dhe dashurinë që i keni falur! “Bardh e zi” do të jetë EP im i parë me shtatë këngë të reja që shpresoj të jetë në sytë tuaj në nëntor. Material shpirti, deri atëherë do të shihemi bashkë në koncerte. Unë mezi po pres”, ka shkruar Ronela.

Foto: Ronela Hajati/Instagram

Ndërkohë, aktualisht Ronela po shijon suksesin e bashkëpunimit që solli me Skerdin dhe Emra Brah “Kaj kaj”.

Përveç kësaj, artistja është gjithashtu e angazhuar me koncerte dhe mbrëmje të ndryshme muzikore. /Telegrafi/

The post Ronela Hajati paralajmëron “EP” – në e parë me shtatë këngë të reja appeared first on Telegrafi.

Written by

Comments

This post currently has no comments.

Leave a Reply


 • cover play_circle_filled

  01. Cyborgphunk
  Grover Crime, J PierceR

  file_download
 • cover play_circle_filled

  02. Glitch city
  R. Galvanize, Morris Play

  add_shopping_cart
 • cover play_circle_filled

  03. Neuralink
  Andy Mart, Terry Smith

  add_shopping_cart
 • cover play_circle_filled

  04. Chemical happyness
  Primal Beat, Kelsey Love

  add_shopping_cart
 • cover play_circle_filled

  05. Brain control
  Grover Crime

  add_shopping_cart
 • cover play_circle_filled

  01. Neural control
  Kenny Bass, Paul Richards

  add_shopping_cart
 • cover play_circle_filled

  02. Prefekt
  Kenny Bass, Paul Richards, R. Galvanize

  add_shopping_cart
 • cover play_circle_filled

  03. Illenium
  Grover Crime, J PierceR

  add_shopping_cart
 • cover play_circle_filled

  04. Distrion Alex Skrindo
  Black Ambrose, Dixxon, Morris Play, Paul Richards

  add_shopping_cart
 • cover play_circle_filled

  Live Podcast 010
  Kenny Bass

 • cover play_circle_filled

  Live Podcast 009
  Paula Richards

 • cover play_circle_filled

  Live Podcast 008
  R. Galvanize

 • cover play_circle_filled

  Live Podcast 007
  Kenny Bass

 • cover play_circle_filled

  Live Podcast 006
  J PierceR

 • cover play_circle_filled

  Live Podcast 005
  Gale Soldier

 • cover play_circle_filled

  Live Podcast 004
  Kelsey Love

 • cover play_circle_filled

  Live Podcast 003
  Rodney Waters

 • cover play_circle_filled

  Live Podcast 002
  Morris Play

 • cover play_circle_filled

  Live Podcast 001
  Baron Fury

play_arrow skip_previous skip_next volume_down
playlist_play