menu Home chevron_right
Music

Rzon, Salim Montari, Il Ghost, Tayna dhe Marin sjellin këngën e re “4×4”

| September 29, 2023
Rzon, Salim Montari, Il Ghost, Tayna dhe Marin sjellin këngën e re “4×4”

Producenti i njohur shqiptar, Rzon, ka publikuar sot në mesnatë (e premte) një këngë të re.

“4×4” mban titullin ky projekt, për të cilin ka bashkëpunuar me Salim Montarin, Il Ghost, Taynën dhe Marinin.

Kënga e tyre është kompletuar edhe nga ana vizuale me paraqitje e performancë të veçantë të secilit artist.

Foto: Screenshot/YouTube

Producimi u bë nga vet Rzon me masterizimin nga Lorenc Aliaj Avaxus.

Kënga nën drejtimin e Kotorri tashmë ndodhet edhe në YouTube, në kanalin e Rzon.

Foto: Screenshot/YouTube

I njëjti qëndron prapa një sërë projekteve të suksesshme duke qenë se ka bashkëpunuar me emra të njohur të estradës.

Rzon vlen të ceket se vetëm pak muaj më parë solli një këngë që u prit jashtëzakonisht mirë nga publiku në duet me Dafina Zeqirin. /Telegrafi/

The post Rzon, Salim Montari, Il Ghost, Tayna dhe Marin sjellin këngën e re “4×4” appeared first on Telegrafi.

Written by

Comments

This post currently has no comments.

Leave a Reply


 • cover play_circle_filled

  01. Cyborgphunk
  Grover Crime, J PierceR

  file_download
 • cover play_circle_filled

  02. Glitch city
  R. Galvanize, Morris Play

  add_shopping_cart
 • cover play_circle_filled

  03. Neuralink
  Andy Mart, Terry Smith

  add_shopping_cart
 • cover play_circle_filled

  04. Chemical happyness
  Primal Beat, Kelsey Love

  add_shopping_cart
 • cover play_circle_filled

  05. Brain control
  Grover Crime

  add_shopping_cart
 • cover play_circle_filled

  01. Neural control
  Kenny Bass, Paul Richards

  add_shopping_cart
 • cover play_circle_filled

  02. Prefekt
  Kenny Bass, Paul Richards, R. Galvanize

  add_shopping_cart
 • cover play_circle_filled

  03. Illenium
  Grover Crime, J PierceR

  add_shopping_cart
 • cover play_circle_filled

  04. Distrion Alex Skrindo
  Black Ambrose, Dixxon, Morris Play, Paul Richards

  add_shopping_cart
 • cover play_circle_filled

  Live Podcast 010
  Kenny Bass

 • cover play_circle_filled

  Live Podcast 009
  Paula Richards

 • cover play_circle_filled

  Live Podcast 008
  R. Galvanize

 • cover play_circle_filled

  Live Podcast 007
  Kenny Bass

 • cover play_circle_filled

  Live Podcast 005
  Gale Soldier

 • cover play_circle_filled

  Live Podcast 006
  J PierceR

 • cover play_circle_filled

  Live Podcast 004
  Kelsey Love

 • cover play_circle_filled

  Live Podcast 003
  Rodney Waters

 • cover play_circle_filled

  Live Podcast 002
  Morris Play

 • cover play_circle_filled

  Live Podcast 001
  Baron Fury

play_arrow skip_previous skip_next volume_down
playlist_play