menu Home chevron_right
Music

Të tjera pamje nga klipi i ri i Kidës me MC Kreshën dhe Lyrical Son

| August 10, 2023
Të tjera pamje nga klipi i ri i Kidës me MC Kreshën dhe Lyrical Son

Këngëtarja e njohur e estradës shqiptare, Kida, ka paralajmëruar një projekt të ri muzikor.

Ajo ka njoftuar se po vjen në një bashkëpunim me yjet e hip hop-it, Lyrical Son dhe MC Kreshën.

Siç bëri të ditur Orhidea Latifi (emri i vërtetë), kënga e tyre do të lansohet më shpejt ngase pritet.

Foto: Screenshot/Instagram

“Vjen më shpejt se sa mendoni. Fluturu”, ka qenë përshkrimi që ia ka vënë postimit.

Në njërën fotografi shfaqet përkrah Lyrical Son, gjersa në tjetrën me MC Kreshën, që besohet se janë të shkëputura nga klipi i ri.

 

View this post on Instagram

 

A post shared by KIDA (@kida)

Kënga nuk ka dyshim se do të pritet mirë e do të pëlqehet nga fansat dhe publiku.

Artistët në fjalë veç projekteve janë mëse të angazhuar me mbrëmje e koncerte përreth trojeve shqiptare. /Telegrafi/

 

View this post on Instagram

 

A post shared by KIDA (@kida)

The post Të tjera pamje nga klipi i ri i Kidës me MC Kreshën dhe Lyrical Son appeared first on Telegrafi.

Written by

Comments

This post currently has no comments.

Leave a Reply


 • cover play_circle_filled

  01. Cyborgphunk
  Grover Crime, J PierceR

  file_download
 • cover play_circle_filled

  02. Glitch city
  R. Galvanize, Morris Play

  add_shopping_cart
 • cover play_circle_filled

  03. Neuralink
  Andy Mart, Terry Smith

  add_shopping_cart
 • cover play_circle_filled

  04. Chemical happyness
  Primal Beat, Kelsey Love

  add_shopping_cart
 • cover play_circle_filled

  05. Brain control
  Grover Crime

  add_shopping_cart
 • cover play_circle_filled

  01. Neural control
  Kenny Bass, Paul Richards

  add_shopping_cart
 • cover play_circle_filled

  02. Prefekt
  Kenny Bass, Paul Richards, R. Galvanize

  add_shopping_cart
 • cover play_circle_filled

  03. Illenium
  Grover Crime, J PierceR

  add_shopping_cart
 • cover play_circle_filled

  04. Distrion Alex Skrindo
  Black Ambrose, Dixxon, Morris Play, Paul Richards

  add_shopping_cart
 • cover play_circle_filled

  Live Podcast 010
  Kenny Bass

 • cover play_circle_filled

  Live Podcast 009
  Paula Richards

 • cover play_circle_filled

  Live Podcast 008
  R. Galvanize

 • cover play_circle_filled

  Live Podcast 007
  Kenny Bass

 • cover play_circle_filled

  Live Podcast 006
  J PierceR

 • cover play_circle_filled

  Live Podcast 005
  Gale Soldier

 • cover play_circle_filled

  Live Podcast 004
  Kelsey Love

 • cover play_circle_filled

  Live Podcast 003
  Rodney Waters

 • cover play_circle_filled

  Live Podcast 002
  Morris Play

 • cover play_circle_filled

  Live Podcast 001
  Baron Fury

play_arrow skip_previous skip_next volume_down
playlist_play