menu Home chevron_right
Music

Tuna sjell këngën e re “Qa bone”

| August 31, 2023
Tuna sjell këngën e re “Qa bone”

Këngëtarja e njohur shqiptare, Tuna Sejdiu, është rikthyer me një projekt të ri muzikor.

“Qa bone” mban titullin kënga, të cilën e ka kompletuar edhe nga ana vizuale.

Bukuroshja nga Maqedonia ka bërë dhe një paraqitje të mahnitshme në videoklip.

Foto: Screenshot/YouTube

Teksti dhe vija melodike e këtij projekti u realizua nga Lum Dakaj me miksim dhe masterizim nga Bigdeal Records.

Ky projekt tashmë ndodhet në platformën YouTube dhe besohet se do të ketë suksesin e dëshiruar nga publiku.

Foto: Screenshot/YouTube

E njëjta këtë vit ka qenë mjaft aktive edhe me mbrëmje e koncerte përreth trojeve shqiptare.

Altuna Sejdiu (emri i vërtetë) në të shumtën e kohës ishte nëpër mbrëmje bashkë me ish-partnerin e saj, reperin Cozman. /Telegrafi/

The post Tuna sjell këngën e re “Qa bone” appeared first on Telegrafi.

Written by

Comments

This post currently has no comments.

Leave a Reply


 • cover play_circle_filled

  01. Cyborgphunk
  Grover Crime, J PierceR

  file_download
 • cover play_circle_filled

  02. Glitch city
  R. Galvanize, Morris Play

  add_shopping_cart
 • cover play_circle_filled

  03. Neuralink
  Andy Mart, Terry Smith

  add_shopping_cart
 • cover play_circle_filled

  04. Chemical happyness
  Primal Beat, Kelsey Love

  add_shopping_cart
 • cover play_circle_filled

  05. Brain control
  Grover Crime

  add_shopping_cart
 • cover play_circle_filled

  01. Neural control
  Kenny Bass, Paul Richards

  add_shopping_cart
 • cover play_circle_filled

  02. Prefekt
  Kenny Bass, Paul Richards, R. Galvanize

  add_shopping_cart
 • cover play_circle_filled

  03. Illenium
  Grover Crime, J PierceR

  add_shopping_cart
 • cover play_circle_filled

  04. Distrion Alex Skrindo
  Black Ambrose, Dixxon, Morris Play, Paul Richards

  add_shopping_cart
 • cover play_circle_filled

  Live Podcast 010
  Kenny Bass

 • cover play_circle_filled

  Live Podcast 009
  Paula Richards

 • cover play_circle_filled

  Live Podcast 008
  R. Galvanize

 • cover play_circle_filled

  Live Podcast 007
  Kenny Bass

 • cover play_circle_filled

  Live Podcast 006
  J PierceR

 • cover play_circle_filled

  Live Podcast 005
  Gale Soldier

 • cover play_circle_filled

  Live Podcast 004
  Kelsey Love

 • cover play_circle_filled

  Live Podcast 003
  Rodney Waters

 • cover play_circle_filled

  Live Podcast 002
  Morris Play

 • cover play_circle_filled

  Live Podcast 001
  Baron Fury

play_arrow skip_previous skip_next volume_down
playlist_play