menu Home chevron_right
Music

Xhensila Myrtezaj dhe Varrosi sjellin këngën e re “Pina pina”

| August 12, 2023
Xhensila Myrtezaj dhe Varrosi sjellin këngën e re “Pina pina”

Xhensila Myrtezaj dhe Varrosi së fundmi kanë prezantuar projektin e ri muzikor të quajtur “Pina Pina”.

Dyshja e famshme këngën e kanë sjell të kompletuar mjaft mirë edhe nga ana vizuale.

Artistja ka bërë një paraqitje të mahnitshme në videoklip, me një stil më ndryshe.

Foto: Screenshot/YouTube

Teksti është shkruar nga vet artistët me masterizim nga GKG Mastering.

Miksimi u realiuza nga SOS me producim nga Engliversal.

Foto: Screenshot/YouTube

Për videon vlen të ceket se u përkujdes produksioni, ‘Fullmoon Production’.

Ky projekt tashmë ndodhet në të gjitha platformat muzikore, përfshirë edhe kanalin YouTube. /Telegrafi/

The post Xhensila Myrtezaj dhe Varrosi sjellin këngën e re “Pina pina” appeared first on Telegrafi.

Written by

Comments

This post currently has no comments.

Leave a Reply


 • cover play_circle_filled

  01. Cyborgphunk
  Grover Crime, J PierceR

  file_download
 • cover play_circle_filled

  02. Glitch city
  R. Galvanize, Morris Play

  add_shopping_cart
 • cover play_circle_filled

  03. Neuralink
  Andy Mart, Terry Smith

  add_shopping_cart
 • cover play_circle_filled

  04. Chemical happyness
  Primal Beat, Kelsey Love

  add_shopping_cart
 • cover play_circle_filled

  05. Brain control
  Grover Crime

  add_shopping_cart
 • cover play_circle_filled

  01. Neural control
  Kenny Bass, Paul Richards

  add_shopping_cart
 • cover play_circle_filled

  02. Prefekt
  Kenny Bass, Paul Richards, R. Galvanize

  add_shopping_cart
 • cover play_circle_filled

  03. Illenium
  Grover Crime, J PierceR

  add_shopping_cart
 • cover play_circle_filled

  04. Distrion Alex Skrindo
  Black Ambrose, Dixxon, Morris Play, Paul Richards

  add_shopping_cart
 • cover play_circle_filled

  Live Podcast 010
  Kenny Bass

 • cover play_circle_filled

  Live Podcast 009
  Paula Richards

 • cover play_circle_filled

  Live Podcast 008
  R. Galvanize

 • cover play_circle_filled

  Live Podcast 007
  Kenny Bass

 • cover play_circle_filled

  Live Podcast 005
  Gale Soldier

 • cover play_circle_filled

  Live Podcast 006
  J PierceR

 • cover play_circle_filled

  Live Podcast 004
  Kelsey Love

 • cover play_circle_filled

  Live Podcast 003
  Rodney Waters

 • cover play_circle_filled

  Live Podcast 002
  Morris Play

 • cover play_circle_filled

  Live Podcast 001
  Baron Fury

play_arrow skip_previous skip_next volume_down
playlist_play