menu Home chevron_right
Music

Yll Limani paralajmëron bashkëpunimin me artistët ndërkombëtar Sidarta dhe Ramoon

| September 17, 2023

Artisti i njohur shqiptar, Yll Limani ka gati një tjetër projekt muzikor.

Nëpërmjet llogarisë së tij në Instagram, kënëgtari ka zbuluar se po vjen në një bashkëpunim ndërkombëtar.

Ai ka bashkuar forcat me artistët Sidarta dhe Ramoon, ndërsa publikoi një pjesë të shkurtër të këngës që mban titullin “Spiti”.

 

View this post on Instagram

 

A post shared by YLL LIMANI (@ylllimani)

Duke mos dhënë më shumë detaje, Ylli shkroi në mbishkrimin e postimit: “10/2023”.

Ndërkohë, projekti i fundit i këngëtarit është bashkëpunimi me Dafina Zeqirin “Kaje”, që u publikua gjatë muajve të verës.

Ylli ndërkohë ka përmbyllur një tjetër sezon të suksesshme verore me shumë koncerte e mbrëmje muzikore. /Telegrafi/

The post Yll Limani paralajmëron bashkëpunimin me artistët ndërkombëtar Sidarta dhe Ramoon appeared first on Telegrafi.

Written by

Comments

This post currently has no comments.

Leave a Reply


 • cover play_circle_filled

  01. Cyborgphunk
  Grover Crime, J PierceR

  file_download
 • cover play_circle_filled

  02. Glitch city
  R. Galvanize, Morris Play

  add_shopping_cart
 • cover play_circle_filled

  03. Neuralink
  Andy Mart, Terry Smith

  add_shopping_cart
 • cover play_circle_filled

  04. Chemical happyness
  Primal Beat, Kelsey Love

  add_shopping_cart
 • cover play_circle_filled

  05. Brain control
  Grover Crime

  add_shopping_cart
 • cover play_circle_filled

  01. Neural control
  Kenny Bass, Paul Richards

  add_shopping_cart
 • cover play_circle_filled

  02. Prefekt
  Kenny Bass, Paul Richards, R. Galvanize

  add_shopping_cart
 • cover play_circle_filled

  03. Illenium
  Grover Crime, J PierceR

  add_shopping_cart
 • cover play_circle_filled

  04. Distrion Alex Skrindo
  Black Ambrose, Dixxon, Morris Play, Paul Richards

  add_shopping_cart
 • cover play_circle_filled

  Live Podcast 010
  Kenny Bass

 • cover play_circle_filled

  Live Podcast 009
  Paula Richards

 • cover play_circle_filled

  Live Podcast 008
  R. Galvanize

 • cover play_circle_filled

  Live Podcast 007
  Kenny Bass

 • cover play_circle_filled

  Live Podcast 005
  Gale Soldier

 • cover play_circle_filled

  Live Podcast 006
  J PierceR

 • cover play_circle_filled

  Live Podcast 004
  Kelsey Love

 • cover play_circle_filled

  Live Podcast 003
  Rodney Waters

 • cover play_circle_filled

  Live Podcast 002
  Morris Play

 • cover play_circle_filled

  Live Podcast 001
  Baron Fury

play_arrow skip_previous skip_next volume_down
playlist_play