menu Home chevron_right
Music

Yll Limani publikon një pjesë të shkurtër nga kënga e re “Për kon je zbukuru”

| September 29, 2023
Yll Limani publikon një pjesë të shkurtër nga kënga e re “Për kon je zbukuru”

Këngëtari i njohur, Yll Limani po punon vazhdimisht për projekte të reja.

Teksa është në përgatitje të një bashkëpunimi ndërkombëtar, artisti nga Kosova ka paralajmëruar një tjetër projekt.

Kënga mban titullin “Për kon je zbukuru” dhe tashmë Ylli ka ndarë një pjesë të shkurtër të saj nëpërmjet llogarisë në Instagram.

Foto: Yll Limani/Instagram

Këngëtari i hitit “Kaje” postoi së fundmi një video teksa shihet i veshur në një kostum me ngjyrë të zezë dhe syze dielli teksa interpreton pjesë nga projekti i ri.

“Për kon je zbukuru? Së shpejti”, ka shkruar Ylli në mbishkrimin e postimit.

Ndërkohë, pak kohë më parë, artisti zbuloi se në muajin tetor do të sjell një bashkëpunim me artistet ndërkombëtar, Sidarta dhe Ramoon. /Telegrafi/

 

View this post on Instagram

 

A post shared by YLL LIMANI (@ylllimani)

The post Yll Limani publikon një pjesë të shkurtër nga kënga e re “Për kon je zbukuru” appeared first on Telegrafi.

Written by

Comments

This post currently has no comments.

Leave a Reply


 • cover play_circle_filled

  01. Cyborgphunk
  Grover Crime, J PierceR

  file_download
 • cover play_circle_filled

  02. Glitch city
  R. Galvanize, Morris Play

  add_shopping_cart
 • cover play_circle_filled

  03. Neuralink
  Andy Mart, Terry Smith

  add_shopping_cart
 • cover play_circle_filled

  04. Chemical happyness
  Primal Beat, Kelsey Love

  add_shopping_cart
 • cover play_circle_filled

  05. Brain control
  Grover Crime

  add_shopping_cart
 • cover play_circle_filled

  01. Neural control
  Kenny Bass, Paul Richards

  add_shopping_cart
 • cover play_circle_filled

  02. Prefekt
  Kenny Bass, Paul Richards, R. Galvanize

  add_shopping_cart
 • cover play_circle_filled

  03. Illenium
  Grover Crime, J PierceR

  add_shopping_cart
 • cover play_circle_filled

  04. Distrion Alex Skrindo
  Black Ambrose, Dixxon, Morris Play, Paul Richards

  add_shopping_cart
 • cover play_circle_filled

  Live Podcast 010
  Kenny Bass

 • cover play_circle_filled

  Live Podcast 009
  Paula Richards

 • cover play_circle_filled

  Live Podcast 008
  R. Galvanize

 • cover play_circle_filled

  Live Podcast 007
  Kenny Bass

 • cover play_circle_filled

  Live Podcast 005
  Gale Soldier

 • cover play_circle_filled

  Live Podcast 006
  J PierceR

 • cover play_circle_filled

  Live Podcast 004
  Kelsey Love

 • cover play_circle_filled

  Live Podcast 003
  Rodney Waters

 • cover play_circle_filled

  Live Podcast 002
  Morris Play

 • cover play_circle_filled

  Live Podcast 001
  Baron Fury

play_arrow skip_previous skip_next volume_down
playlist_play