menu Home chevron_right
Music

Yllka Kuqi dhe Bruno sjellin një pjesë të klipit të tyre të ri

| August 10, 2023
Yllka Kuqi dhe Bruno sjellin një pjesë të klipit të tyre të ri

Yllka Kuqi dhe Bruno Revolt janë bërë bashkë për një projekt të ri muzikor.

Ata tashmë janë në përfundim të kësaj kënge, për të cilën kanë njoftuar se do të lansohet së shpejti.

Ka qenë artistja nga Gjakova që ka ndarë një pjesë të shkurtër nga klipi, për të cilin nuk ka dhënë akoma një datë të saktë publikimi.

Foto: Screenshot/Instagram

“Karma, së shpejti”, ka shkruar ajo.

Në bazë të klipit besohet se do të jetë diçka e bukur dhe që do të pëlqehet nga publiku.

Foto: Screenshot/Instagram

Këngëtarja e njohur nga ana tjetër në këtë periudhë është mjaft e ngarkuar edhe me mbrëmje e ahengje të ndryshme muzikore.

Bruno ndërkohë sivjet ka qenë në vëmendje për shkak të pjesëmarrjes në Big Brother VIP Kosova. /Telegrafi/

 

View this post on Instagram

 

A post shared by Yllka Kuqi Artist (@yllkakuqi)

The post Yllka Kuqi dhe Bruno sjellin një pjesë të klipit të tyre të ri appeared first on Telegrafi.

Written by

Comments

This post currently has no comments.

Leave a Reply


 • cover play_circle_filled

  01. Cyborgphunk
  Grover Crime, J PierceR

  file_download
 • cover play_circle_filled

  02. Glitch city
  R. Galvanize, Morris Play

  add_shopping_cart
 • cover play_circle_filled

  03. Neuralink
  Andy Mart, Terry Smith

  add_shopping_cart
 • cover play_circle_filled

  04. Chemical happyness
  Primal Beat, Kelsey Love

  add_shopping_cart
 • cover play_circle_filled

  05. Brain control
  Grover Crime

  add_shopping_cart
 • cover play_circle_filled

  01. Neural control
  Kenny Bass, Paul Richards

  add_shopping_cart
 • cover play_circle_filled

  02. Prefekt
  Kenny Bass, Paul Richards, R. Galvanize

  add_shopping_cart
 • cover play_circle_filled

  03. Illenium
  Grover Crime, J PierceR

  add_shopping_cart
 • cover play_circle_filled

  04. Distrion Alex Skrindo
  Black Ambrose, Dixxon, Morris Play, Paul Richards

  add_shopping_cart
 • cover play_circle_filled

  Live Podcast 010
  Kenny Bass

 • cover play_circle_filled

  Live Podcast 009
  Paula Richards

 • cover play_circle_filled

  Live Podcast 008
  R. Galvanize

 • cover play_circle_filled

  Live Podcast 007
  Kenny Bass

 • cover play_circle_filled

  Live Podcast 006
  J PierceR

 • cover play_circle_filled

  Live Podcast 005
  Gale Soldier

 • cover play_circle_filled

  Live Podcast 004
  Kelsey Love

 • cover play_circle_filled

  Live Podcast 003
  Rodney Waters

 • cover play_circle_filled

  Live Podcast 002
  Morris Play

 • cover play_circle_filled

  Live Podcast 001
  Baron Fury

play_arrow skip_previous skip_next volume_down
playlist_play