menu Home chevron_right
Music

Zaza dhe Evi Reci vijnë me këngën e re “Mdo”

| October 2, 2023
Zaza dhe Evi Reci vijnë me këngën e re “Mdo”

Këngëtarët e njohur, Zaza dhe Evi Reci, kanë publikuar së fundmi një projekt të ri muzikor.

“Mdo” mban titullin kënga e tyre, të cilën e kanë kompletuar edhe nga ana vizuale.

Artistët vijnë me një paraqitje të mahnitshme, ndonëse Reci ka kohë që nuk ka qenë aktive me projekte të reja.

Foto: Screenshot/YouTube

Teksti është shkruar nga Muma me producim nga LorikM dhe Gnmusic.

Nën drejtimin e The Claudia, kënga tashmë ndodhet në platformën YouTube, në kanalin e Evit.

Foto: Screenshot/YouTube

Videoja vlen të ceket se u realizua nga Fullmoon production.

Evi nga ana tjetër ka kohë që është tërhequr nga muzika duke u fokusuar më shumë në moderim. /Telegrafi/

The post Zaza dhe Evi Reci vijnë me këngën e re “Mdo” appeared first on Telegrafi.

Written by

Comments

This post currently has no comments.

Leave a Reply


 • cover play_circle_filled

  01. Cyborgphunk
  Grover Crime, J PierceR

  file_download
 • cover play_circle_filled

  02. Glitch city
  R. Galvanize, Morris Play

  add_shopping_cart
 • cover play_circle_filled

  03. Neuralink
  Andy Mart, Terry Smith

  add_shopping_cart
 • cover play_circle_filled

  04. Chemical happyness
  Primal Beat, Kelsey Love

  add_shopping_cart
 • cover play_circle_filled

  05. Brain control
  Grover Crime

  add_shopping_cart
 • cover play_circle_filled

  01. Neural control
  Kenny Bass, Paul Richards

  add_shopping_cart
 • cover play_circle_filled

  02. Prefekt
  Kenny Bass, Paul Richards, R. Galvanize

  add_shopping_cart
 • cover play_circle_filled

  03. Illenium
  Grover Crime, J PierceR

  add_shopping_cart
 • cover play_circle_filled

  04. Distrion Alex Skrindo
  Black Ambrose, Dixxon, Morris Play, Paul Richards

  add_shopping_cart
 • cover play_circle_filled

  Live Podcast 010
  Kenny Bass

 • cover play_circle_filled

  Live Podcast 009
  Paula Richards

 • cover play_circle_filled

  Live Podcast 008
  R. Galvanize

 • cover play_circle_filled

  Live Podcast 007
  Kenny Bass

 • cover play_circle_filled

  Live Podcast 006
  J PierceR

 • cover play_circle_filled

  Live Podcast 005
  Gale Soldier

 • cover play_circle_filled

  Live Podcast 004
  Kelsey Love

 • cover play_circle_filled

  Live Podcast 003
  Rodney Waters

 • cover play_circle_filled

  Live Podcast 002
  Morris Play

 • cover play_circle_filled

  Live Podcast 001
  Baron Fury

play_arrow skip_previous skip_next volume_down
playlist_play