menu Home chevron_right

TOUR DATES

NEXT SHOW

Lorem ipsum dolor sit amet, consectetur adipiscing elit. Ut elit tellus, luctus nec ullamcorper mattis, pulvinar dapibus leo.

Lorem ipsum dolor sit amet, consectetur adipiscing elit. Ut elit tellus, luctus nec ullamcorper mattis, pulvinar dapibus leo.

OUR NEWS

Music

Rolling Stones planifikojnë të nisin turne në vitin 2024

| October 13, 2023 close
keyboard_arrow_down

Legjendarët e “Rolling Stones” nuk e kanë në plan të tërhiqen nga skena. Vetëm javë më parë, grupi i famshëm […]

Music

I rikthehet muzikës rap pas shumë viteve, MC Mimo: “Hala” ...

| October 13, 2023 close
keyboard_arrow_down

Ishte ndër femrat e para të muzikës hip-hop në skenën vendore, dhe që me debutimin e saj në muzikë kishte […]

Music

Stresi premton plot këngë të reja gjatë dimrit

| October 13, 2023 close
keyboard_arrow_down

Ai është njëri nga reperët shqiptarë që pëlqehet mjaft shumë nga publiku. Fjala është për Stresin, i cili posaçërisht gjatë […]

Music

“Po foli t’vërtetën”, Skerdi vjen me një projekt të ...

| October 12, 2023 close
keyboard_arrow_down

Rap-artisti i njohur shqiptar, Skerdi, ka prezantuar sot (e enjte) projektin e ri muzikor. Siç thotë ai, kjo këngë e […]

Music

Kushtrim Dobra publikon këngën e re “Jena Bossa”

| October 12, 2023 close
keyboard_arrow_down

Ai ka kohë që merret me projekte muzikore, shumë prej të cilave janë akoma favorite. E, këngëtari Kushtrim Dobraj së […]

Music

Po dëgjohet nga miliona njerëz në mbarë botën por nuk ...

| October 12, 2023 close
keyboard_arrow_down

Ata këndojnë, kërcejnë, modelojnë, por nuk ekzistojnë në jetën reale – influencuesit virtualë po përpiqen të dalin nga metaversi dhe […]

BOOK
US NOW

Lorem ipsum dolor sit amet, consectetur adipiscing elit. Ut elit tellus, luctus nec ullamcorper mattis, pulvinar dapibus leo.

Error: Contact form not found.

 • cover play_circle_filled

  01. Cyborgphunk
  Grover Crime, J PierceR

  file_download
 • cover play_circle_filled

  02. Glitch city
  R. Galvanize, Morris Play

  add_shopping_cart
 • cover play_circle_filled

  03. Neuralink
  Andy Mart, Terry Smith

  add_shopping_cart
 • cover play_circle_filled

  04. Chemical happyness
  Primal Beat, Kelsey Love

  add_shopping_cart
 • cover play_circle_filled

  05. Brain control
  Grover Crime

  add_shopping_cart
 • cover play_circle_filled

  01. Neural control
  Kenny Bass, Paul Richards

  add_shopping_cart
 • cover play_circle_filled

  02. Prefekt
  Kenny Bass, Paul Richards, R. Galvanize

  add_shopping_cart
 • cover play_circle_filled

  03. Illenium
  Grover Crime, J PierceR

  add_shopping_cart
 • cover play_circle_filled

  04. Distrion Alex Skrindo
  Black Ambrose, Dixxon, Morris Play, Paul Richards

  add_shopping_cart
 • cover play_circle_filled

  Live Podcast 010
  Kenny Bass

 • cover play_circle_filled

  Live Podcast 009
  Paula Richards

 • cover play_circle_filled

  Live Podcast 008
  R. Galvanize

 • cover play_circle_filled

  Live Podcast 007
  Kenny Bass

 • cover play_circle_filled

  Live Podcast 006
  J PierceR

 • cover play_circle_filled

  Live Podcast 005
  Gale Soldier

 • cover play_circle_filled

  Live Podcast 004
  Kelsey Love

 • cover play_circle_filled

  Live Podcast 003
  Rodney Waters

 • cover play_circle_filled

  Live Podcast 002
  Morris Play

 • cover play_circle_filled

  Live Podcast 001
  Baron Fury

play_arrow skip_previous skip_next volume_down
playlist_play